.

Impregnační Hydrofobizační nátěr - Repesil 5l

Repesil 5l
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STAVEBNÍ CHEMIE SLANÝ

Původní cena s DPH: 1 258,00
Sleva 15.00 %

Cena bez DPH: 884,00
Cena s DPH: 1 070,00
 

Váha balení cca: 5.25 kg
    ks
 


Hydrofobní nátěr Repesil, impregnace stavebních materiálů, benzínová báze pro hloubkovou penetraci, nemění vzhled,
balení 5l

 

Repesil hydrofobizační prostředek v lakovém benzinu pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální hydrofobní impregnační nátěr na přírodní i umělý kámen (sochařská díla), beton, obklady, fasády, střešní krytiny, na všechny typy omítek. Repesil je nízkoviskózní čirá kapalina, která při správné aplikaci nevytváří lesklý povrch a nemění vzhled materiálů. Přípravek dokonale impregnuje materiál, účinně odpuzuje vodu a měřitelně nezvyšuje difuzní odpor.

 
Dešťová voda způsobuje zašpinění a destrukci stavebních materiálů tím, že do nich proniká, vnáší s sebou nečistoty a postupně je nasycuje solemi (sírany a siřičitany). Narůstající krystaly těchto solí jsou pak příčinou ztráty pevnosti stavebních materiálů a jejich postupné eroze, výkvětů solí, špinavých skvrn a celkového zašpinění.

Přípravek oživuje stavební materiál, brání přístupu vody i do jeho trhlin o šíři až do 0,2 mm, výrazně
prodlužuje jeho životnost, brání jeho zašpinění. Na všech neutrálních i alkalických materiálech zdiva rychle zasychá, hydrofobizační efekt nastává již několik hodin po jeho aplikaci. Repesil je odolný teplotním změnám, ultrafialovému záření i exhalátům a ošetřený povrch je netoxický.

Příprava podkladu: Ošetřované plochy musí být čisté a suché. Nové omítky musí být vyzrálé (min. 28 dní). Prach a nepřilnavé části, příp. nátěry odstranit škrábáním, kartáčováním, broušením až na soudržný podklad. Větší trhliny se vyspraví vyrovnávací hmotou. Zašpiněné povrchy je nejlépe omýt tlakovou vodou. Nedoporučuje se používat saponátů. Při ošetření povrchů abrazivními prostředky se doporučuje následné omytí tlakovou vodou. Po umytí je nutné nechat povrch vyschnout 48 hodin.

Aplikace: Válečkem, štětkou nebo stříkáním - bez ředění, maximálně ve dvou vrstvách (může docházet k tvorbě lesklých míst.) Doba zasychání je závislá na klimatických podmínkách, nátěr je proschlý během několika hodin, hydrofobizační efekt nastává již po dvou hodinách při normálních klimatických podmínkách. Po aplikaci se doporučuje povrch chránit před deštěm minimálně 24 hodin.

Spotřeba: Podle typu podkladu, poréznosti a savosti ošetřované plochy 0,2 - 1,0 l/m2. Obvyklá spotřeba 0,3 l/m2 při dvou nátěrech. Při přetírání fasád pro zvýšení hydrofobity (aplikace na fasádní barvy) spotřeba cca 0,1 l/m2. Skutečnou spotřebu je třeba zjistit předem na malém zkušebním vzorku.

Předpokládná životnost systému: dle okolních podmínek a zatížení. (dříve uváděno až 15 let)

UPOZORNĚNÍ: Neaplikovat na mokrý povrch! Nenanášet za deště a po mytí cca 48 hodin. První 2 dny je nutno ošetřené plochy chránit, aby nebyl přípravek z povrchu vymyt! Aplikujte pouze při teplotách podkladu a vzduchu vyšších než +5°C. Nehodí se na zasolené stavební materiály. Nedoporučujeme na nesavé a leštěné podklady. Vždy proveďte vlastní zkoušku na malém skrytém místě  pro kontrolu výsledného vzhledu ošetřovaného povrchu, následně nanášejte plošně. Seznamte se s produktovou dokumentací a dodržujte veškerá doporučení výrobce! (etiketa, Techický list, Bezpečnostní list apod.). Určeno především odborníkům!

Výrobek splňuje požadavky zákona č.22/1997 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Složení: Siloxanový polymer v lakovém benzinu.


Skladovatelnost: 36 měsíců

Dostupná balení:  5 l, 10 l  

 


 
   Katalogové číslo: SCH 05

   EAN číslo: 8590738010058


Související zboží:

Repesil Aqua 5l Impregnace betonu - Hydrofobní nátěr Repesil Aqua 5l

Repesil Aqua - hydrofobizační nátěr ve vodném roztoku pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální impregnační nátěr. Přípravek účinně odpuzuje vodu. Repesil Aqua je vhodný pro impregnaci betonu, fasád, omítek, obkladů, střešní krytiny, kamene, dlažby apod. Ochrana proti vodě, vlhkosti, erozi materiálů, výkvětům solí a špíně.  Hydrofobní nátěr nevytváří lesklý povrch, oživuje, ale nemění vzhled materiálů. Balení 5l ošetří cca 15 - 25m2. (dle savosti a poréznosti podkladu)

 
Fortesil Injektáž zdiva 10l Injektážní tekutá hydroizolace - Fortesil Injektáž zdiva 10l

Fortesil Injektáž zdiva s kombinovaným efektem (těsnícím a hydrofobizačním) pro dodatečnou hydroizolaci zdiva. Tekutá hydroizolace ve zdivu vytváří gel jako účinnou ochranu proti vodě a ochranu proti radonu s dlouhou životností. Určený pro hydroizolaci základů, hydroizolaci podlah a veškerého zdiva. Přípravek Fortesil chemická injektáž zdiva vytvoří infuzní clonu, která spolehlivě brání pronikání vlhkosti.

 
Impregnace Fixasil H 5l Zpevňovač kamene hydrofobizační - Impregnace Fixasil H 5l

Fixasil H - zpevňovač kamene s hydrofobním účinkem je určen pro zpevnění a hydrofobizaci všech minerálních savých stavebních materiálů, poškozených povětrnostními vlivy nebo také jako prevence. Impregnace se užívá jako finální zpevňující a ochranný nátěr na přírodní i umělý kámen sochy, fresky, obklady fasád, kamenné stavby, na všechny typy omítek, cihly a pod. Nevytváří lesklý povrch, oživuje, ale nemění vzhled materiálů. Výrazně prodlužuje životnost. Vynikající profi reference. Aplikační roztok. Profesionální přípravek. Prodej na IČ!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2022 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz