.

Likvidátor zápachu OdourClean 1l Natural

Likvidátor zápachu OdourClean 1l Natural
Dostupnost zboží: Na objednávku (2-3 dny)
Výrobce: BIOCLEAN

Původní cena s DPH: 237,00
Sleva 16.00 %

Cena bez DPH: 164,22
Cena s DPH: 199,00
 

Váha balení cca: 1.20 kg
    ks
 

 

Likvidátor pachu na přírodní bázi, ve formě roztoku - bez vůně, balení 1 l  

 

Odstraňovač zápachu Odour Clean 1 l je ekologicky šetrný přípravek, pracující na bázi bakterií a enzymů, určený k odstranění pachů z organických nečistot. Přípravek je vhodný jako likvidátor pachu z potravin jako například zápach z lednice, mrazáku, zápach z odpadkových košů atd. Spolehlivě také odstraňuje zápach domácích mazlíčků (moč a jiné exkrementy z koberců, pevných povrchů i kočičích toalet). Přípravek biologickou cestou nahradí pohlcovač pachu v jiné formě.


Přípravek Odour Clean 1 l balení je neagresivní, nevyběluje a je určen pro všechny typy povrchů. Přípravek je netoxický.

 Návod k použití: Na postižené místo pomocí rozprašovače naaplikujeme likvidátor pachu Odour Clean a necháme jej minimálně 2 hodiny působit. Poté místo důkladně omyjeme. Při nedostatečném efektu proces opakujeme.

Likvidátor pachu je ideální skladovat při teplotách 10-40°C mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním svitem.

Složení: směs přírodních bakterií a enzymů.

Zdravotní nezávadnost posouzena Státním zdravotním ústavem v Praze.


Skladovatelnost: 12 měsíců

Dostupná balení: 250ml, 1 l, 5 l, 25 l

 


 
   Katalogové číslo: C0023

   EAN číslo: 8594163210809

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  


Související zboží:

Bakterie do septiku Bioseptik 100g Bakterie do septiku - Bioseptik 100g

Bakterie do septiků, žump a ČOV - Bioseptik. Přípravek účinně redukuje množství organického tuhého odpadu, fekálií a odstraňuje zápach. Pomocí bakterií a enzymů zkapalňuje pevnou hmotu v jímkách, tato se neusazuje čímž se výrazně šetří náklady na provoz. Bakterie do septiku velmi rychle vytvářejí a následně udržují přírodní proces rozkladu. Vysoce účinná kultura bakterií 100g přípravku pro cca 8 m3 jímku! Aktivátor septiků Bioseptik je vhodný i pro aplikace v zimních měsících! Vynikající reference a poměr ceny ceny oproti konkurenci.
 

 
Likvidátor zápachu OdourClean 5l Natural Likvidátor zápachu OdourClean 5l Natural

Přípravek pro odstranění zápachu organického původu na bázi působení přírodních bakterií a jejich enzymů. Spolehlivě funguje jako odstraňovač pachu z lednic, mrazáků, odpadkových košů. Pomůže při odstranění zápachu z pračky i domácích mazlíčků, kočičích toalet apod. Přípravek biologickou cestou nahradí pohlcovač pachu v jiné formě. Likvidátor pachu Odour Clean je netoxický, neagresivní, nevyběluje a je určen pro všechny typy povrchů. Cenově výhodné balení. Bez vůně. 

 
 Pohlcovač vlhkosti a pachu Cleanhome Pohlcovač vlhkosti a pachu Cleanhome – komplet 1300g/80m3

Pohlcovač vlhkosti a pohlcovač pachu špičkové kvality. Cleanhome - novinka vyrobená ve Švédsku. Univerzální použití pro byty, domy, chaty, garáže, karavany, vhodný i do firemních prostor jako jsou sklady, dílny, atd. Jednoduché ekonomické řešení pro snížení vlhkosti a zápachu kdekoli bez použití elektrické energie. Pohlcovač vlhkosti a pohlcovač pachu Cleanhome nabízí vynikající poměr dlouhodobého účinku a ceny. Kompletní balení 1300g pro místnost 80m3.

 
Likvidátor zápachu OdourClean 5l Hrozen Kiwi Likvidátor zápachu OdourClean 5l Hrozen Kiwi

Přípravek pro odstranění zápachu organického původu na bázi působení přírodních bakterií a jejich enzymů. Spolehlivě funguje jako odstraňovač pachu z lednic, mrazáků, odpadkových košů. Pomůže při odstranění zápachu z pračky i domácích mazlíčků, kočičích toalet apod. Přípravek biologickou cestou nahradí pohlcovač pachu v jiné formě. Likvidátor pachu Odour Clean je netoxický, neagresivní, nevyběluje a je určen pro všechny typy povrchů. Cenově výhodné balení. Vůně Hrozen Kiwi.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz