.

Ochranný nátěr na dřevo PLUS bezbarvý 5kg

Ochranný nátěr na dřevo PLUS bezbarvý
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 1 244,00
Sleva 39.00 %

Cena bez DPH: 627,08
Cena s DPH: 759,00
 

Váha balení cca: 5.20 kg
    ks
Připraveno k odeslání "Obratem"
 

 

Ochranný nátěr PLUS - pro dlouhodobou ochranu dřeva a zdiva s preventivním účinkem proti dřevokazným houbám a plísním a preventivním i likvidačním účinkem na hmyz v interierech a exterierech staveb. Přípravek Ochranný nátěr na dřevo PLUS je vhodný zejména pro maloplošnou profesionální a hobby ochranu s likvidačními účinky na dospělý hmyz. 

 


 

Koncentrovaný přípravek (1:4) na chemickou ochranu dřeva a lignocelulozových materiálů s preventivním účinkem proti dřevokazným houbám včetně dřevomorky domácí a plísním a preventivním i likvidačním účinkem na dřevokazný hmyz jako je červotoč, tesařík krovový. Je určen k povrchové impregnaci napadeného dřeva v interiérech a exteriérech a také k ochraně zdiva a omítek proti prorůstání dřevokaznými houbami. Přípravek obsahuje aktivní složky kvartérních amoniových sloučenin, tebuconazolu a cypermethrinu.

Ochranný nátěr na dřevo PLUS je určen k ošetření napadeného dřeva a konstrukcí s následnou prevencí v interierech např. trámové stropy, krovy, podlahy a v exterierech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí např. roubené stavby, sruby, zahradní chaty, altány, pergoly, ploty, střešní podbití, dřevěné okenice, zahradní nábytek apod. Vhodný především pro povrchovou impregnaci. Při vystavění povětrnosti se nevyluhuje.


Vydatnost: z 1 kg koncentrátu ošetříte až 25 m2 při ředění vodou 1:4.
 

Povrch dřeva musí být čistý, bez mastnoty, starých nátěrů, zbytků kůry, prachu a napadeného dřeva. Aplikace vodou naředěného koncentrátu nátěrem, postřikem, krátkodobým máčením, injektáží napadených míst a sanace zdiva. Nános další vrstvy přípravku - po zaschnutí předchozí (4-24 hodin). Krycí nátěr proti trhlinám do exteriéru po dokonalém zaschnutí přípravku PLUS (cca 3 dny).

Povrchová ochrana: Interiér: minimální příjem koncentrátu 40 g/m2, exteriér minimální příjem 80 g/m2, ředění 1:4 (koncentrace aplikačního roztoku cca 20%). Interiér 1-2 nánosy. Exteriér minimálně 2-3 nánosy + krycí vrstva proti vzniku trhlin. Doporučujeme osvědčené vodouředitelné lazury na dřevo Impranal nebo lak na dřevo Indulak z naší nabídky.

Sanace dřeva napadeného hmyzem: Minimální příjem koncentrátu 80 g/m2, ředění 1:4, minimálně 2-3x nátěr nebo postřik aplikačním roztokem PLUS.

Sanace dřeva napadené houbami: Minimální příjem koncentrátu 80 g/m2, ředění 1:4, minimálně 2-3x nátěr nebo postřik aplikačním roztokem PLUS.

Sanace zdiva napadené dřevomorkou: Ošetření přípravkem proti plísním – Fungispray Super. Následně opálení hořákem a aplikace naředěného koncentrátu 1:2 tj. 80 g/m2 injektáží minimálně 2-3x.


Barevné modifikace: bezbarvý.

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 kg, 5 kg

 

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   Katalogové číslo: CH073

   EAN číslo: 8595100118820

parametry zboží
koncentrát :  bezbarvá viskózní kapalina charakteristického zápachu
složení:  tebuconozol, cypermethrin, kvartérní amoniová sůl
typové označení:  FB, P, IP, 1, 2, 3, S, D
účinnost (FB):  ochrana proti dřevokazným houbám
účinnost (P):  ochrana proti plísním
účinnost (IP - dosp/l+p):  ochrana proti dřevokaznému hmyzu - likvidačně a preventivně
vhodné použití:  staré dřevo, zdivo, sanace
expozice:  interiér – exteriér
aplikace:  stříkání, natírání, máčení, ponořování, injektáž
doporučené ředění:  1:4 vodou
doporučený počet ošetření:  interiér 1-2x, exteriér 1-2x dle expozice
vydatnost:  1 kg koncentrátu až na 25 m2 povrchu dřeva
minimální příjem:  40 - 80 g/m2
doba ochrany:  v interiéru 10 let a doporučena kontrola po 5 letech, v exteriéru 5 let a doporučena kontrola po 5 letech
barevné modifikace:  bezbarvý
balení:  1 kg, 5 kg
skladování:  +5 °C až +25 °C

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Etiketa - Bezpečnostní informace  

file Technický list - aplikační postupy  
Ochranný nátěr na dřevo PLUS


Související zboží:

Lignofix Super bezbarvý Lignofix Super bezbarvý 0,9kg

Spolehlivá likvidace a dlouhodobá prevence biotických škůdců ve stavbě. Lignofix Super je silně koncentrovaný (1:19) profesionální širokospektrální přípravek určený k impregnaci dřeva nového a sanaci již napadeného dřeva i zdiva. Složení zajišťuje vysoké účinky i ekonomickou rentabilitu aplikace. Lignofix Super je vhodný pro specializované firmy, odborníky a každého kdo má zájem o kvalitní ochranu dřeva. Vydatnost balení 0,9 kg / 95 m2.

 
Postřikovač - rozprašovač Postřikovač - rozprašovač tlakový 1l

Rozprašovač pro univerzální použití. Osvědčený a kvalitní tlakový postřikovač Den Braven s regulovatelnou tryskou vhodný pro rychlé nanášení čisté vody i roztoků chemických přípravků. Ideální zvlhčovač a čistič stavebních spár, pro aplikace tmelů, silikonů, lepidel anebo PUR montážních pěn. Objem postřikovače 1l. 

 
Štětec plochý KLASIK EXTRA Štětec plochý KLASIK EXTRA / sada 5 ks 1“- 3“

Štětec plochý v sadě 5 ks o velikosti 1“ - 3“. Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků. (1“, 1,5“, 2“, 2,5“, 3“)
 

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2020 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz