.

Postřikovač - rozprašovač tlakový 1l

Postřikovač - rozprašovač
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 189,00
Sleva 7.00 %

Cena bez DPH: 145,08
Cena s DPH: 176,00
 

Váha balení cca: 0.50 kg
    ks
 

Rozprašovač - postřikovač pro univerzální použití.

 

Osvědčený, kvalitní tlakový postřikovač s regulovatelnou tryskou vhodný pro nanášení čisté vody i roztoků chemických přípravků. Ideální čistič a zvlhčovač spár při tmelení anebo nanášení silikonů či lepidel. V rámci aplikace PUR montážních pěn je rovněž doporučeno zvlhčit a vyčistit stavební spáru pro zvýšení přilnavosti pěny k podkladu. Následně  je vhodné povrch vypěněné hmoty pokropit jemným proplachem, čímž se dosáhne rychlejšího vytvrzení.  

Objem postřikovače 1l.

 


 
   Katalogové číslo: 40411RL

   EAN číslo: 8595100128393

Přiložené soubory zboží:

Aplikace  


Související zboží:

Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby Sanatop Likvid Profi 1:9 - mytí a čištění fasády, dlažby 5l (doprodej) / SF220

Sanatop Likvid Profi koncentrát 1:9 - 1:19 profesionální přípravek určený k likvidaci a odstranění mechu, lišejníků, řas a plísní v exteriéru staveb. Extra silný produkt Stachema je zvláště vhodný k mytí a čištění fasády, čištění zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných minerálních stavebních povrchů. Moderní složení s intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid Profi Stachema ošetří z 5l v případě mytí a čištění fasády, dlažby, střechy cca 500 - 1000m2 plochy.

 
Sanatop Prevent přípravek proti plísni Sanatop Prevent přípravek proti plísni - přísada 1l (doprodej) / SF320 1l

Přísada proti plísni Sanatop Prevent s dlouhodobým preventivním účinkem. Přípravek proti plísni působí také proti řasám a jiným biologickým nečistotám, které se často vyskytují na vlhkých místech všech minerálních stavebních povrchů. Přísada do stavebních hmot i fasádních barev. Přípravek proti plísni na zdi, fasádě a jiných místech v exteriéru spolehlivá ochrana s prevencí minimálně 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 1l cca 50m2 plochy.

 
Štětec plochý KLASIK EXTRA Štětec plochý KLASIK EXTRA / sada 5 ks 1“- 3“

Štětec plochý v sadě 5 ks o velikosti 1“ - 3“. Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků. (1“, 1,5“, 2“, 2,5“, 3“)
 

 
Akrylátový tmel těsnící - Akryl Exterier šedý Akrylátový tmel těsnící - Akryl Exterier šedý 280ml karton

Akryl exterier - akrylátový tmel vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj, odolný povětrnostním vlivům. Těsnící tmel je použitelný v exteriéru a interiéru staveb pro opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu dřevu, betonu nebo jiných stavebních materiálech. Vhodný pro tmelení spár mezi rámy oken a dveří, sádrokartonových konstrukcí, okenních parapetů, spár mezi stěnou a stropem, drobných oprav spár v panelech. Mrazuvzdorný s antikorozní ochranou, vysoce přilnavý, přetíratelný. TOP produkt Den Braven! Balení 12 ks/280 ml v kartonu. 

 
Univerzální silikon 100% SL bílý 310ml Univerzální silikon (100%) SL bílý 280ml

Univerzální silikon s obsahem 100% silikonu. Kvalitní tmel na acetátové bázi pro všestranné využití, vyráběný společností Den Braven. Dokonale elastický, odolný vůči povětrnostním vlivům, UV záření, vlhkému prostředí, vodě. Univerzální silikonový tmel pro tmelení a lepení nesavých materiálů ve stavebnictví, průmyslu a domácnosti. Ideální pro sklenářské práce, tmelení konstrukčních spár, glazovaných a lakovaných povrchů, skla, keramiky včetně sanitární apod. Není fungistatický.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz