.

Sanatop Likvid Profi 1:9 - mytí a čištění fasády, dlažby 5l (doprodej) / SF220

Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby
Dostupnost zboží: Na dotaz
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 1 447,00
Sleva 27.00 %

Cena bez DPH: 873,15
Cena s DPH: 1 057,00
Cena bez DPH za 1m2  = 0,87
 

Váha balení cca: 5.20 kg

NOVĚ: SF220 - Likvidace mechů a řas (plísní)

tel: 774440506

 

 

Sanatop Likvid Profi 1:9 – 1:19 pro mytí fasády, čištění fasády a dlažby …

 

Sanatop Likvid Profi nabízí profesionální ochranu proti organickým nečistotám bez použití chloru a těžkých kovů. Jedná se o koncentrovaný přípravek určený do exteriéru. Zničí více jak 99,99% kontaminace!

 


 

Sanatop Likvid Profi je kapalný přípravek ve formě vysokého koncentrátu určený především k odstranění mechů, lišejníků, řas, plísní a bakterií ze stavebních materiálů - zdi, omítky, beton, střechy apod. Vynikající pro mytí a čištění fasády, čištění střech (střešních tašek), čištění zámkové dlažby a jiných minerálních podkladů. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid Profi nemá bělící účinek!


Ředění vodou v poměru 1:91:19

Vydatnost dle zvoleného postupu mytí a čištění fasády - její kontaminace:
z 1 l koncentrátu až 100m2 při 1 aplikaci a ředění 1:9
z 1 l koncentrátu až 200m2 při 1 aplikaci a ředění 1:19

Doporučení: 1-2 aplikace dle expozice, zatížení a následných povrchových úprav (ideální použití v rozmezí teplot +5 až +25°C)Postup mytí a čištění fasády bez tlakové vody nebo velmi kontaminované plochy
(ředění 1:9)

Mech, lišejníky, řasy před aplikací neodstraňujte. Vodou zředěný přípravek Sanatop Likvid Profi (1:9) aplikujte na suchý povrch. Rovnoměrně jej naneste pomocí štětce, válečku nebo postřikovačem do struktury čištěné fasády. Ošetřovaný povrch nechte důkladně nasát přípravkem a ponechejte 24 hodin působit. Následně nečistoty mechanicky odstraňte z čištěné fasády buď kartáčem namočeným v přípravku anebo vysokotlakým čističem. V případě, že dojde ke smytí přípravku z fasády (oplach anebo déšť) doporučujeme po zaschnutí povrchu aplikovat Sanatop Likvid Profi na fasádu znovu. Tímto zajistíte preventivní účinek na cca 4 týdny, než bude nanesena fasádní barva nebo omítkovina s přídavkem preventivní přísady Sanatop Prevent.


Postup při čištění zámkové dlažby, čištění střech (střešních tašek), betonu

Aplikace přípravku Sanatop je obdobná s postupem čištění fasády. Při čištění zámkové dlažby nebo čištění střechy aplikujte naředěný Sanatop Likvid Profi (1:9) na povrch, nechte působit 24 hodin, odstraňte znečištění mechanickým způsobem. V případě, že ošetřujete nezakryté plochy není nutné následné mechanické čištění. Odumřelé části mechu, lišejníků a řas budou z čištěné dlažby nebo čištěné střechy postupně odplaveny při dešti.

 

Postup mytí a čištění fasády tlakovou vodou nebo méně kontaminované plochy
(ředění 1:19)

Mech, lišejníky, řasy před aplikací odstraňte z čištěné fasády tlakovou vodou (wap) případně kartáčem, je možné použít i vhodný tenzid. Odstraňujte vždy za vlhka, aby se spory nemohly šířit do okolí. Nikdy neodstraňujte kontaminaci bez použití vody nebo mycího přípravku. Po omytí fasády vodou a zaschnutí aplikujte naředěný přípravek Sanatop Likvid Profi (1:19). Přípravek nechte působit 24 hod, čímž bude zaručena likvidace mechů, řas, plísní a bakterií na sanovaném povrchu. Aplikaci lze opakovat. Následně je možné ošetřit povrch čištěné fasády preventivním přípravkem Sanatop Prevent nebo fasádní barvou či omítkovinou s přídavkem tohoto přípravku.


Viditelné zbytky mechů, lišejníků řas a plísní, které se nepodařilo z ošetřeného povrchu mechanicky
odstranit jsou neaktivní!

 

Obecná upozornění: Sanatop Likvid Profi nemíchejte s jinými přípravky. Při kontaktu s lakovanými povrchy doporučujeme odzkoušet na malém skrytém místě. Před aplikací fasádní barvy nebo omítkoviny si ověřte, že nebude ovlivněna přídržnost k podkladu. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Prostudujte si dostupnou dokumentaci výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže)


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l, 5 l

Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 

fotogalerie zboží:

Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby

Související zboží:

Sanatop Likvid HOBBY - odstranění mechu, čištění střech Sanatop Likvid HOBBY - odstranění mechu, čištění střech 5l (doprodej)

Sanatop Likvid HOBBY aplikační přípravek určený k likvidaci a odstranění mechu, lišejníků, řas a plísní v exteriéru staveb. Ideální k odstranění mechu na střeše - čištění střech, odstranění mechu ze zámkové dlažby, kamene a veškerých okrasných prvků z minerálních materiálů. Moderní složení s intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid HOBBY ošetří z 5l cca 50m2 plochy.

 
Sanatop Prevent – proti řasám na zdi Sanatop Prevent přísada proti mechu a řasám na zdi 5l (doprodej) / SF320

Přísada Sanatop Prevent dlouhodobá preventivní ochrana především proti mechu, řasám, plísním, ale i jiným biologickým nečistotám které se často vyskytují na exponovaných místech všech minerálních stavebních povrchů. Přísada do stavebních hmot i fasádních barev na zdi v exteriéru. Vynikající ochrana proti mechu a proti řasám na zdi s prevencí minimálně 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 / 5l na cca 250m2 plochy.

 
Štětec plochý AMIKO Štětec plochý AMIKO 100mm

Plochý štětec AMIKO 100mm. Štětce pro jednodušší profesionální aplikace a veškeré hobby natěračské práce. Plochý štětec AMIKO je velmi dobré kvality a lze využít pro nanášení většiny nátěrových hmot a chemických přípravků naší nabídky.

 
Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu a řasám na zdi Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu na střeše a řasám na zdi 5l (doprodej) / SF310

Nátěr - postřik proti mechu a řasám Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek proti lišejníkům na fasádě, mechu na střeše i dlažbě, řasám na zdi, plísním a bakteriím v exteriéru. Bezbarvý preventivní nátěr lze aplikovat dodatečně na staré i nové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Přípravek Sanatop Prevent FIX působí dlouhodobě, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu, prodlužuje životnost materiálů v exteriéru. Ideální pro čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby apod. Koncentrát 1:3 ošetří z 5l200m2 plochy.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz