.

Sanatop Likvid Profi 1:9 - mytí a čištění fasády, dlažby 5l

Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby
 
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 1 447,00
Sleva 27.00 %

Cena bez DPH: 873,15
Cena s DPH: 1 057,00
Cena bez DPH za 1m2  = 0,87
 

Váha balení cca: 5.20 kg
    ks
 

 

Sanatop Likvid Profi 1:9 – 1:19 pro mytí fasády, čištění fasády a dlažby …

 

Sanatop Likvid Profi nabízí profesionální ochranu proti organickým nečistotám bez použití chloru a těžkých kovů. Jedná se o koncentrovaný přípravek určený do exteriéru. Zničí více jak 99,99% kontaminace!

 


 

Sanatop Likvid Profi je kapalný přípravek ve formě vysokého koncentrátu určený především k odstranění mechů, lišejníků, řas, plísní a bakterií ze stavebních materiálů - zdi, omítky, beton, střechy apod. Vynikající pro mytí a čištění fasády, čištění střech (střešních tašek), čištění zámkové dlažby a jiných minerálních podkladů. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid Profi nemá bělící účinek!


Ředění vodou v poměru 1:91:19

Vydatnost dle zvoleného postupu mytí a čištění fasády - její kontaminace:
z 1 l koncentrátu až 100m2 při 1 aplikaci a ředění 1:9
z 1 l koncentrátu až 200m2 při 1 aplikaci a ředění 1:19

Doporučení: 1-2 aplikace dle expozice, zatížení a následných povrchových úprav (ideální použití v rozmezí teplot +5 až +25°C)Postup mytí a čištění fasády bez tlakové vody nebo velmi kontaminované plochy
(ředění 1:9)

Mech, lišejníky, řasy před aplikací neodstraňujte. Vodou zředěný přípravek Sanatop Likvid Profi (1:9) aplikujte na suchý povrch. Rovnoměrně jej naneste pomocí štětce, válečku nebo postřikovačem do struktury čištěné fasády. Ošetřovaný povrch nechte důkladně nasát přípravkem a ponechejte 24 hodin působit. Následně nečistoty mechanicky odstraňte z čištěné fasády buď kartáčem namočeným v přípravku anebo vysokotlakým čističem. V případě, že dojde ke smytí přípravku z fasády (oplach anebo déšť) doporučujeme po zaschnutí povrchu aplikovat Sanatop Likvid Profi na fasádu znovu. Tímto zajistíte preventivní účinek na cca 4 týdny, než bude nanesena fasádní barva nebo omítkovina s přídavkem preventivní přísady Sanatop Prevent.

Dále je možné použít ochranu proti graffiti Barbakan anebo hydrofobní nátěr například Repesil Aqua.


Postup při čištění zámkové dlažby, čištění střech (střešních tašek), betonu

Aplikace přípravku Sanatop je obdobná s postupem čištění fasády. Při čištění zámkové dlažby nebo čištění střechy aplikujte naředěný Sanatop Likvid Profi (1:9) na povrch, nechte působit 24 hodin, odstraňte znečištění mechanickým způsobem. V případě, že ošetřujete nezakryté plochy není nutné následné mechanické čištění. Odumřelé části mechu, lišejníků a řas budou z čištěné dlažby nebo čištěné střechy postupně odplaveny při dešti.

 

Postup mytí a čištění fasády tlakovou vodou nebo méně kontaminované plochy
(ředění 1:19)

Mech, lišejníky, řasy před aplikací odstraňte z čištěné fasády tlakovou vodou (wap) případně kartáčem, je možné použít i vhodný tenzid. Odstraňujte vždy za vlhka, aby se spory nemohly šířit do okolí. Nikdy neodstraňujte kontaminaci bez použití vody nebo mycího přípravku. Po omytí fasády vodou a zaschnutí aplikujte naředěný přípravek Sanatop Likvid Profi (1:19). Přípravek nechte působit 24 hod, čímž bude zaručena likvidace mechů, řas, plísní a bakterií na sanovaném povrchu. Aplikaci lze opakovat. Následně je možné ošetřit povrch čištěné fasády preventivním přípravkem Sanatop Prevent nebo fasádní barvou či omítkovinou s přídavkem tohoto přípravku.


Viditelné zbytky mechů, lišejníků řas a plísní, které se nepodařilo z ošetřeného povrchu mechanicky
odstranit jsou neaktivní!

 

Obecná upozornění: Sanatop Likvid Profi nemíchejte s jinými přípravky. Při kontaktu s lakovanými povrchy doporučujeme odzkoušet na malém skrytém místě. Před aplikací fasádní barvy nebo omítkoviny si ověřte, že nebude ovlivněna přídržnost k podkladu. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Prostudujte si dostupnou dokumentaci výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže)


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l, 5 l

Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 

fotogalerie zboží:

Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby

Související zboží:

Sanatop Likvid HOBBY - odstranění mechu, čištění střech Sanatop Likvid HOBBY - odstranění mechu, čištění střech 5l

Sanatop Likvid HOBBY aplikační přípravek určený k likvidaci a odstranění mechu, lišejníků, řas a plísní v exteriéru staveb. Ideální k odstranění mechu na střeše - čištění střech, odstranění mechu ze zámkové dlažby, kamene a veškerých okrasných prvků z minerálních materiálů. Moderní složení s intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid HOBBY ošetří z 5l cca 50m2 plochy.

 
Sanatop Prevent – proti řasám na zdi Sanatop Prevent přísada proti mechu a řasám na zdi 5l

Přísada Sanatop Prevent dlouhodobá preventivní ochrana především proti mechu, řasám, plísním, ale i jiným biologickým nečistotám které se často vyskytují na exponovaných místech všech minerálních stavebních povrchů. Přísada do stavebních hmot i fasádních barev na zdi v exteriéru. Vynikající ochrana proti mechu a proti řasám na zdi s prevencí minimálně 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 / 5l na cca 250m2 plochy.

 
Štětec plochý AMIKO Štětec plochý AMIKO 100mm

Plochý štětec AMIKO 100mm. Štětce pro jednodušší profesionální aplikace a veškeré hobby natěračské práce. Plochý štětec AMIKO je velmi dobré kvality a lze využít pro nanášení většiny nátěrových hmot a chemických přípravků naší nabídky.

 
Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu a řasám na zdi Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu na střeše a řasám na zdi 5l

Nátěr - postřik proti mechu a řasám Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek proti lišejníkům na fasádě, mechu na střeše i dlažbě, řasám na zdi, plísním a bakteriím v exteriéru. Bezbarvý preventivní nátěr lze aplikovat dodatečně na staré i nové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Přípravek Sanatop Prevent FIX působí dlouhodobě, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu, prodlužuje životnost materiálů v exteriéru. Ideální pro čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby apod. Koncentrát 1:3 ošetří z 5l200m2 plochy.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2023 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz