.

Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu na střeše a řasám na zdi 5l

Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu a řasám na zdi
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 1 993,00
Sleva 23.20 %

Cena bez DPH: 1 264,90
Cena s DPH: 1 531,00
 

Váha balení cca: 5.20 kg
    ks
 

Sanatop Prevent FIX 1:3, bezbarvý povrchový fixační postřik a nátěr proti mechu na střeše, lišejníkům a řasám na zdi … balení 5l 

 

Sanatop Prevent FIX je transparentní hloubkový penetrační nátěr s preventivní ochranou proti růstu mechů, řas, lišejníků, plísní a bakterií. Koncentrovaný přípravek Sanatop Prevent FIX je určen pro použití v exteriéru na zdi, omítky, beton, střechy apod. Lze jej použít i samostatně jako bezbarvý finální nátěr s dlouhodobou ochranou ošetřovaných stavebních materiálů. (zůstává dlouhodobě fixován) Díky unikátnímu složení přípravku Sanatop Prevent FIX zároveň zpevňuje povrch a zvyšuje hydrofobitu, čímž prodlužuje životnost stavebních hmot!

Sanatop Prevent FIX lze použít nejen jako povrchový - finální nátěr, ale také jako dlouhodobý preventivní a penetrační nátěr pod barvu, omítkovinu apod.

 


 

Ředění přípravku 1:3 s vodou (1díl koncentrátu + 3díly vody)

Doporučené použití v rozmezí teplot +5 až +30°C

Vydatnost: 0,15 – 0,25l/m2 podle savosti podkladu tj. 1l koncentrátu až na 40m2 plochy

Způsob nanášení: válečkem, štětcem, stříkáním

Počet vrstev: dle použití a podkladu 1-2x

1x: penetrace pod fasádní barvu a jako vrchní vrstva nenasákavých podkladů
2x: finální nátěr savých podkladů

 

Návod k použití: Podklad musí být soudržný, nemastný, čistý, suchý, bez vodorozpustných solí, nové omítky musí být vyzrálé. Staré, nesoudržné nátěry je nutné odstranit. Všechny nenatírané povrchy důkladně zakrýt. Je-li povrch fasády napaden plísněmi nebo řasami, je nutno nejdříve odstranit tyto biodeteriogeny přípravkem Sanatop Likvid, poté místo důkladně omýt a zbavit všech nepřilnavých částí.

Nanáší se rovnoměrně v jedné až dvou vrstvách na suchý podklad. V jedné vrstvě se nanáší v případě použití přípravku Sanatop Prevent FIX jako penetračního nátěru pod fasádní barvy nebo omítkoviny. Dvě slabé vrstvy se doporučují při použití přípravku jako finálního povrchového nátěru na savé materiály. Při použití na nenasákavé podklady (akrylátové, silikonové barvy a emaily aj.) obvykle stačí pouze jeden nátěr. Při teplotě vzduchu a podkladu 20°C a relativní vlhkosti 65% je penetrační nátěr přetíratelný po 1 - 2 hodinách.

Při použití přípravku jako finálního nátěru může u některých přetíraných ploch dojít ke změně povrchového lesku (oživení vzhledu). Doporučen kontrolní nátěr na ploše 1m2.


Obecná upozornění: Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Seznamte se s dostupnou dokumentací výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže).

 

Složení: směs aditiv v akrylátové disperzi s vysokým obsahem biocidu

Vzhled: mléčně bílý


Skladovatelnost: 24 měsíců (výrobek nesmí zmrznout)


Dostupná balení: 1l, 5l, 10l


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 

fotogalerie zboží:

Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu a řasám na zdi Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu na střeše a řasám na zdi 5l Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu na střeše a řasám na zdi 5l Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu na střeše a řasám na zdi 5l

Související zboží:

Sanatop Prevent – proti řasám na zdi Sanatop Prevent přísada proti mechu a řasám na zdi 1l

Přísada Sanatop Prevent dlouhodobá preventivní ochrana především proti mechu, řasám, plísním, ale i jiným biologickým nečistotám které se často vyskytují na exponovaných místech všech minerálních stavebních povrchů. Přísada do stavebních hmot i fasádních barev na zdi v exteriéru. Vynikající ochrana proti mechu a proti řasám na zdi s prevencí minimálně 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 / 1l na cca 50m2 plochy.

 
Sanatop Likvid - mytí a čištění fasády, dlažby Sanatop Likvid 1:4 - mytí a čištění fasády, dlažby 5l

Sanatop Likvid koncentrát 1:4 přípravek určený k likvidaci a odstranění mechu, lišejníků, řas a plísní v exteriéru staveb. Produkt je zvláště vhodný k mytí a čištění fasády, čištění zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných minerálních stavebních povrchů. Moderní složení s intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid ošetří z 5l v případě mytí a čištění fasády, dlažby, střechy až 250m2 plochy.

 
Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby Sanatop Likvid Profi 1:9 - mytí a čištění fasády, dlažby 5l

Sanatop Likvid Profi koncentrát 1:9 - 1:19 profesionální přípravek určený k likvidaci a odstranění mechu, lišejníků, řas a plísní v exteriéru staveb. Extra silný produkt je zvláště vhodný k mytí a čištění fasády, čištění zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných minerálních stavebních povrchů. Moderní složení s intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid Profi ošetří z 5l v případě mytí a čištění fasády, dlažby, střechy cca 500 - 1000m2 plochy.

 
Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu a řasám na zdi Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu na střeše a řasám na zdi 1l

Nátěr - postřik proti mechu a řasám Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek proti lišejníkům na fasádě, mechu na střeše i dlažbě, řasám na zdi, plísním a bakteriím v exteriéru. Bezbarvý preventivní nátěr lze aplikovat dodatečně na staré i nové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Přípravek Sanatop Prevent FIX působí dlouhodobě, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu, prodlužuje životnost materiálů v exteriéru. Ideální pro čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby apod. Koncentrát 1:3 ošetří z 1l40m2 plochy.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2022 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz