.

Polyuretanový tmel PU 50 FC šedý 600ml

Polyuretanový tmel PU 50 FC šedý 600ml salám
 
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 277,00
Sleva 36.83 %

Cena bez DPH: 144,66
Cena s DPH: 175,03
 

Váha balení cca: 0.80 kg
    ks
 

 

 

Polyuretanový tmel PU 50 FC Den Braven, odolný těsnící, spárovací a lepicí tmel v šedé barvě.
Salám 600 ml. 

 

Jednosložkový těsnící, spárovací a lepící tmel, na bázi polyuretanu. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Po vytvrzení přetíratelný. Polyuretanový tmel je vhodný pro lepení a tmelení ve stavebnictví a v průmyslu. Spoje mezi dřevěnými, kovovými, hliníkovými nebo PVC rámy a zdivem. Tmelení dilatačních spár zátěžových podlah a vodotěsných spár bazénů s dilatační kapacitou ± 25%! Tmelení dilatačních spár v betonu, kamenných soklů, parapetů, schodišť, spár mezi dřevem, betonem, zdivem, kovy, plasty, sklem ve stavebnictví i průmyslu. Tmelení spár obvodového pláště při výrobě průmyslových a obytných kontejnerů. Lepení parapetů, prahů, schodišťových stupňů, obkladů a dlažeb na stěny a ocelové konstrukce. Pružné lepení spojů ve strojírenství a automobilovém průmyslu (lepení autonástaveb).
 



 

Výhody produktu PU 50 FC Polyuretanový tmel:

Vysokomodulový, rychle vytvrzující, odolný vůči povětrnostním vlivům, UV záření.
Vysoká přilnavost na různé stavební materiály (savé i nesavé) a jejich vzájemné kombinace.
Dlouhodobě odolný mořské a vápenné vodě, slabým kyselinám, louhům a čističům.
Krátkodobě odolný benzínu, naftě, minerálním, rostlinným a živočišným olejům

Aplikace: Musí být čistý, suchý, pevný, bez volných částic prachu, mastnot a oleje. Extrémně savé podklady (sádrokarton, pískovec) doporučujeme opatřit Penetračním nátěrem PAR. Předměty nebo jejich části, které je potřeba ochránit před znečištěním je vhodné překrýt nejlépe pomoci maskovací krepové pásky. Dle šířky spáry upravte špičku seříznutím. Minimální styková plocha tmelené vrstvy by měla být 5mm. Obsah tuby vytlačujte mechanickou nebo pneumatickou pistolí. Po aplikaci zarovnejte spáru stěrkou nebo špachtlí. Po zaschnutí a strhnutí maskovací pásky se vytvoří souvislý a rovný lem. Polyuretanový tmel je možné nanášet i na mírně vlhké podklady. Vlhkost podkladů: 15% (středně savé podklady), 20-23% (velmi savé podklady).

Přibližná spotřeba z 600 ml pro spáru 4x6 mm / 25 m

Barva: bílá, šedá, hnědá, černá

Skladovatelnost: 12 měsíců

Dostupná balení: kartuše 300 ml, salám 600 ml
Ks/karton: 12

Technická data: Viz Technický list výrobku (níže).

 


 
   Katalogové číslo: 31313BD

   EAN číslo: 8595100103918

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Prohlášení o shodě  
balkony

file Prohlášení o vlastnostech  
fasádní prvky

file Prohlášení o vlastnostech  
komunikace

file Technický list  


fotogalerie zboží:

Polyuretanový tmel PU 50 FC šedý 600ml salám Polyuretanový tmel PU 50 FC šedý Polyuretanový tmel PU 50 FC vzorkovník Polyuretanový tmel PU 50 FC leták

Související zboží:

Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý 600ml (karton)

Lepidlo Mamut Glue High Tack 600 ml bílý - Den Braven. Jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi MS polymeru pro lepení bez nutné fixace - drží okamžitě. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří pevný elastický spoj po vytvrzení přetíratelný. Lepidlo pro velmi odolné spoje s požadavkem maximální počáteční pevnosti. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2! Lepidlo Mamut Glue High Tack nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Pro stavebnictví, průmysl, domácnost i zahradu, pro lepení většiny materiálů a jejich vzájemných kombinací. Karton 12 ks/600 ml salám.

 
Sanitární silikon stříbřitě šedý 310ml karton Sanitární silikon stříbřitě šedý 280ml karton

Sanitární silikonový tmel je acetátový jednosložkový silikonový tmel vytrvrzující vzdušnou vlhkostí. Vytváří trvale pevný a elastický spoj. Silikonový tmel pro spárování obkladů, sanitární keramiky, sprch, kuchyňských linek, koupelnových van včetně smaltovaných. Sanitární silikon má zvýšenou přilnavost na sklo, dlaždice, keramiku a kombinace savých a nesavých materiálů. Tmel s protiplísňovými fungicidy. Trvale pružný, odolný vlhku, čistícím prostředkům i UV záření. TOP produkt Den Braven! Balení 12 ks/280 ml v kartonu.

 
Polyuretanový tmel PU 50 FC šedý 600ml salám Polyuretanový tmel PU 50 FC šedý 600ml

Polyuretanový tmel PU 50 FC - jednosložkový těsnící, spárovací a lepící tmel s vysokou přilnavostí k různým kombinacím materiálů ve stavebnictví a průmyslu. Tmel je maximálně odolný vůči povětrnostním vlivům a UV, rychle vytvrzující vzdušnou vlhkostí, trvale pružný, pevný, odolný mořské vodě, chemikáliím. Polyuretanový tmel na tmelení dilatačních spár ve stavebnictví, lepení stavebních prvků. Ve strojírenství nebo automobilovém, lodním průmyslu pro lepení konstrukcí a nástaveb. Tmel je přetíratelný. TOP produkt Den Braven!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey



     Výměna odkazů
2023 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz