.

Adhezní můstek Fortesil 1kg

Adhezní můstek Fortesil
 
Dostupnost zboží: Na objednávku (3-7 dnů)
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 140,00
Sleva 16.00 %

Cena bez DPH: 97,36
Cena s DPH: 118,00
 

Váha balení cca: 1.00 kg
    ks
 


Adhezní můstek, podkladový nátěr, pro nesavé i savé stavební materiály v interiéru a exteriéru, zpevňovač s hydrofobním účinkem, balení 1kg cca 5-6m2   
 

FORTESIL Adhezní můstek je jednosložkový bezrozpouštědlový nátěr, který je možno použít v interiérech i exteriérech na vyzrálé omítky, beton, skleněné tapety, na dřevěné, papírové, sádrokartonové povrchy, na dřevotřísku, OSB desky, umakart, obklady, dlažby apod. Jedná se o zpevňující a podkladový nátěr určený jako první nátěr všech savých i nesavých stavebních materiálů, které jsou následně upravovány stěrkami, akrylátovými barvami, akrylátovými omítkovinami atd. Lze jej použít i samostatně pro zpevnění povrchu a zvýšení jeho hydrofobity.

 Příprava podkladu: Podklad musí být soudržný, čistý, suchý, bez vodorozpustných solí, nové omítky musí být vyzrálé. Staré nesoudržné nátěry je nutné odstranit. Všechny nenatírané povrchy důkladně zakrýt. Extrémně savé podklady před použitím přípravku FORTESIL Adhezní můstek nejdříve natřete penetrací řady FORTESIL nebo PENECO.

Ředění: Adhezní nátěr je seřízen pro nanášení válečkem, jinak dle potřeby ředit vodou max. do 10%.

Aplikace: Nanáší se v jedné vrstvě. Při teplotě vzduchu a podkladu 20°C a relativní vlhkosti 65% je adhezní můstek přetíratelný po 4 – 6 hodinách. Minimální aplikační teplota je +5°C, maximální +30°C. Před aplikací důkladně promíchejte. Doporučuje se promíchávat i v průběhu aplikace.

Spotřeba: 0,15 – 0,2 kg/m2 podle savosti podkladu
 

Možnosti nanášení: Válečkem, štětcem, stříkáním

Složení: Směs plniv a kameniv ve vodné styren-akrylátové disperzi s přídavkem aditiv

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupné balení: 1kg, 5kg
 


 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Technický list  


Související zboží:

bkh flex Barva na beton pružná - Nátěr na beton Ecolor BKH Flex 11kg Báze (odstíny RAL v detailu zboží)

Ecolor BKH Flex barva na beton - ochranný elastický nátěr na beton a svislé železobetonové konstrukce (ne podlah). Jednosložková vodouředitelná barva na beton se silnými hydrofobními účinky určená k profesionálnímu a hobby použití v interiéru i exteriéru. Akrylátový nátěr pro ochranu betonu, vhodný do náročných podmínek. Nátěr na beton je pružný, paropropustný, hydrofobní, odolný exhalátům, omyvatelný. Zabraňuje destrukci svislých betonových a železobetonových prvků. Výše uvedená cena je za bázi barvy bez pigmentu. Cena vybraných odstínů RAL v detailu zboží. Cena jiných požadovaných odstínů bude sdělena samostatnou nabídkou.

 
Adhezní můstek Fortesil Adhezní můstek Fortesil 5kg

Podkladový nátěr na jednosložkové nerozpouštědlové bázi do interiéru i exteriéru. Adhezní můstek Fortesil lze nanášet na různé savé a především nesavé stavební materiály: omítky, beton, skleněné tapety, na dřevěné, papírové, sádrokartonové povrchy, na dřevotřísku, OSB desky, umakart, obklady, dlažby apod. Adhezní můstek aplikovaný samostatně má zpevňovací a hydrofobní účinek. Balení 5kg pro 25-30m2. 

 
 	Hloubková penetrace Den Braven 3l Hloubková penetrace NANO Den Braven 3l

Akrylátová hloubková penetrace Den Braven s nanočásticemi pro dokonalé kotvení, zpevnění a sjednocení podkladu, s funkcí adhezního můstku. Vodouředitelný koncentrát 1:1 lze efektivně nanášet na většinu minerálních povrchů. Vynikající penetrace před malováním, penetrace na beton, anhydrid, sádrokarton, cementovláknité desky apod. Hloubková penetrace Den Braven tvoří ideální podklad pod lepidla, tmely, sanační hmoty, nátěry a omítkoviny atd. 3l pro cca 12-75m2.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2023 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz