.

Chlor do bazénu Laguna Pool – Chlor Start (chlor šok) 2,2kg

Chlor do bazénu Laguna Pool – Chlor Start (chlor šok)
Dostupnost zboží: Na objednávku (2-3 dny)
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 586,00
Sleva 23.00 %

Cena bez DPH: 373,07
Cena s DPH: 451,00
 

Váha balení cca: 2.40 kg
    ks
 

 

Chlor do bazénu pro počáteční, průběžnou a šokovou dezinfekci, granulát, balení 2,2 kg 

 

Přípravek Laguna Pool - Chlor Start je určen pro šokovou (rychlou) dezinfekci bazénové vody pro celosezónní údržbu všech typů bazénů především pro jednorázovou, tedy „šokovou“ úpravu bazénové vody po napuštění nebo při silném znečištění. Při uvedení bazénu do provozu, při extrémních podmínkách provozu bazénu (vysoké teploty, velký počet koupajících, bouřkové počasí apod.). Likviduje řasy, bakterie, viry…

Chlorové přípravky uvolňují chlor, čímž dochází k dezinfekci bazénové vody a likvidaci přítomných mikroorganizmů. Veškeré nečistoty v bazéně podporují tvorbu mikroorganizmů, proto je nutno dbát na pravidelnou dezinfekci. 

 


 

Návod k použití: Po napuštění bazénu vodou nejprve upravte pH hodnotu na 6,8-7,6. Následně nalijte počáteční dávku přípravku Laguna Pool Start (granulátu rozpuštěného ve vodě v plastové nádobě) do sběrače (skimmeru) nebo přímo do bazénu při zapnutém filtračním zařízení. Do doby dokonalého promíchání přípravku filtračním zařízením je nutno vyloučit přítomnost osob v bazénu. Chlorování se doporučuje provádět večer. Následující den aplikujte Týdenní tablety Laguna Pool. Při pravidelném provozu přidávejte průběžnou dávku Laguna Pool Chlor Start. Při zvýšeném provozu, vyšší teplotě nebo při problému s řasami aplikujte zvýšenou dávku. Je nutné udržovat obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3-0,8 mg/l a pH 6,8-7,6. Při zvýšené teplotě vody lze krátkodobě zvýšit obsah aktivního chloru až na 1,0mg/l.

Doporučujeme kontrolovat obsah chloru a hodnotu pH 1x týdně pomocí testerů Laguna.

Dávkování přípravku Laguna Pool - Chlor Start:

 Počáteční dávka: 13g přípravku-2 plné kávové lžičky na 1 m3-1000 l vody.
 Průběžná dávka: každých 4-6 dnů cca 6 g/m3.
 Zvýšená dávka: 10 až 15 g/m3.

 Použitím 2,2 g přípravku na 10 m3 vody se zvýší obsah aktivního chloru o cca 0,1 mg/l.
 

Obsahuje: dichlorisokyanurát sodný, dihydrát


Skladovatelnost: 24 měsíců
 

Dostupná balení: 0,9 kg, 2,2 kg


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   EAN číslo: 8595039310388


Související zboží:

Laguna chlor šok Laguna Chlor šok 9kg

Laguna Chlor šok je bazénová chemie určená k rychlé dezinfekci bazénové vody při pravidelném provozu a také za extrémních podmínek. Laguna Chlor šok účinně likviduje veškeré nežádoucí mikroorganizmy v bazénové vodě. Použití ihned po napuštění a následně dle potřeby při pravidelném provozu bazénu.

 
Laguna bazénový tester 4v1 Laguna bazénový tester 4v1 karton

Bazénový tester Laguna 4v1 je tester určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkality v bazénové vodě. Bazénový tester patří mezi originální příslušenství produktové řady bazénové chemie Laguna. Velmi jednoduché spolehlivé použití - papírové proužky. 10 ks v dóze. Karton /  2 dózy

 
Chlor do bazénu Laguna Pool – Chlor Start (chlor šok) Chlor do bazénu Laguna Pool – Chlor Start (chlor šok) 0,9kg

 

Chlor do bazénu přípravek Laguna Pool - Chlor Start je určena jako startovací a šoková tj. velmi rychlá dezinfekce bazénové vody. (chlor šok) Průběžným dávkováním udrží správnou hodnotu chloru v bazénu a likviduje mikroorganizmy, jako jsou řasy, bakterie, viry atd. Použití do běžných i extrémních podmínek. Bazénová chemie levně – Laguna Pool Chlor Start! 

 
Tablety do bazénu Laguna Pool - Kombi tablety 4v1 Tablety do bazénu Laguna Pool - Kombi tablety 4v1 2,2kg

 

Tablety do bazénu Laguna Pool - Kombi tablety 4v1 (quatro) s multifunkčním účinkem. Kombinovaný přípravek, který zajistí průběžnou dezinfekci bazénové vody, působí proti řasám, vyvločkuje nečistoty a stabilizuje aktivní chlor. Ideální pro celosezónní údržbu. Bazénová chemie levně – Laguna Pool Kombi tablety! 

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz