.

Laguna bazénový tester 4v1 karton

Laguna bazénový tester 4v1
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 116,00
Sleva 21.00 %

Cena bez DPH: 75,84
Cena s DPH: 91,77
(Cena za jednotku v kartonovém - uceleném balení)  

Váha balení cca: 0.12 kg
       
 

 

Bazénový tester - papírové proužky pro kompletní měření hodnot vody v bazénu, kartonové balení 2 dózy (celkem 20 proužků)

 

Laguna tester 4v1 určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkalinity v bazénové vodě. Originální příslušenství řady bazénové chemie Laguna. Velmi jednoduché a spolehlivé použití - papírové proužky. Měření všech hodnot najednou pomocí jednoho identifikačního proužku.

 


 

Návod k použití: Ponořte proužek do vody, ihned jej vyjměte, nesetřepávejte zbytky vody a po 15 sekundách porovnejte barvu políček s barevnými škálami na etiketě.Dle naměřených hodnot upraví hodnota pH na rozmezí 6,8 - 7,6 přípravky Laguna pH plus nebo Laguna pH minus a obsah chloru na hodnotu 0,1 - 0,5 mg/l přípravky Laguna chlorové tablety, Laguna chlor šok nebo Laguna - TriplexQuatro nebo multifunkční tablety 6v1.

 

pH - vyjádření kyselosti nebo zásaditosti vody, optimální hodnota pH vody v bazénu se pohybuje v rozmezí od 6,8 do 7,6.

Volný chlor - hlavní nositel dezinfekčního účinku, eliminuje mikroorganismy, např. bakterie a řasy, doporučená hodnota volného chloru je 0,3 - 0,5 mg/l

Vázaný chlor - část celkového chloru, např. ve formě chloraminů, je nežádoucí formou chloru ve vodě, hodnota vázaného chloru v bazénu by se měla pohybovat max. do 0,3 mg/l.

Vázaný chlor = celkový chlor - volný chlor

Celková alkalinita - představuje souhrn bazických látek rozpuštěných ve vodě, které zabraňují náhlým změnám pH, optimální hodnota celkové alkalinity se pohybuje v rozmezí od 80 do 120 mg/l, má vliv na účinnosti dezinfekce, na úpravu hodnot pH, tvorbu sraženin různých složek z vody a na korozi kovových součástí.


Skladovatelnost: 24 měsíců


Dostupná balení: 10 proužků v dózičce

 

 


 

Přiložené soubory zboží:

file Technický list  


Související zboží:

Laguna bazénový tester 4v1 Laguna bazénový tester 4v1

Bazénový tester Laguna 4v1 je tester určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkalinity v bazénové vodě. Bazénový tester patří mezi originální příslušenství produktové řady bazénové chemie Laguna. Velmi jednoduché spolehlivé použití - papírové proužky. 10 ks v dóze.

 
Laguna pH plus Laguna pH plus 3kg

Laguna pH plus - bazénová chemie na zvýšení hodnoty pH bazénové vody. Pomáhá udržet kyselost bazénové vody v ideálním rozmezí pH 6,8 – 7,6 pro optimální působení chlorové dezinfekce a ostatních přípravků pro úpravu vody v bazénech. Běžné použití při pravidelné údržbě bazénu a zvláště při jeho prvním napuštění nebo při každém doplnění vody. PH do bazénu přípravek Laguna pH plus je slučitelný s chlorovou i bezchlorovou dezinfekcí.

 
chlorinátor velký Bazénové příslušenství Laguna - Plovák do bazénu - Chlorinátor velký

Chlorinátor velký - bazénové příslušenství Laguna je plovoucí dávkovač bazénové chemie pro 1 - 3 velké tablety. Plovák do bazénu zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie. Dávkovač umožňuje řízení rychlosti rozpouštění tablet dle aktuální potřeby pomocí nastavitelného otvoru ve spodní části plováku.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz