.

Laguna bazénový tester 4v1

Laguna bazénový tester 4v1
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 140,00
Sleva 31.00 %

Cena bez DPH: 80,04
Cena s DPH: 97,00
 

Váha balení cca: 0.05 kg
    ks
 

 

Bazénový tester - papírové proužky pro kompletní měření hodnot vody v bazénu, balení 1 dóza (10 proužků)

 

Laguna tester 4v1 určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkalinity v bazénové vodě. Originální příslušenství řady bazénové chemie Laguna. Velmi jednoduché a spolehlivé použití - papírové proužky. Měření všech hodnot najednou pomocí jednoho identifikačního proužku.
 


 

Návod k použití: Ponořte proužek do vody, ihned jej vyjměte, nesetřepávejte zbytky vody a po 15 sekundách porovnejte barvu políček s barevnými škálami na etiketě.Dle naměřených hodnot upraví hodnota pH na rozmezí 6,8 - 7,6 přípravky Laguna pH plus nebo Laguna pH minus a obsah chloru na hodnotu 0,1 - 0,5 mg/l přípravky Laguna chlorové tablety, Laguna chlor šok nebo Laguna - TriplexQuatro nebo multifunkční tablety 6v1.

 

pH - vyjádření kyselosti nebo zásaditosti vody, optimální hodnota pH vody v bazénu se pohybuje v rozmezí od 6,8 do 7,6.

Volný chlor - hlavní nositel dezinfekčního účinku, eliminuje mikroorganismy, např. bakterie a řasy, doporučená hodnota volného chloru je 0,3 - 0,5 mg/l

Vázaný chlor - část celkového chloru, např. ve formě chloraminů, je nežádoucí formou chloru ve vodě, hodnota vázaného chloru v bazénu by se měla pohybovat max. do 0,3 mg/l.

Vázaný chlor = celkový chlor - volný chlor

Celková alkalinita - představuje souhrn bazických látek rozpuštěných ve vodě, které zabraňují náhlým změnám pH, optimální hodnota celkové alkalinity se pohybuje v rozmezí od 80 do 120 mg/l, má vliv na účinnosti dezinfekce, na úpravu hodnot pH, tvorbu sraženin různých složek z vody a na korozi kovových součástí.


Skladovatelnost: 24 měsíců


Dostupná balení: 10 proužků v dózičce

 

 


 
   EAN číslo: 8595039302628

Přiložené soubory zboží:

file Technický list  


Související zboží:

Laguna Quatro multifunkční tablety 4v1 Laguna multifunkční tablety do bazénu Quatro 4v1 5kg

Multifunkční tablety do bazénu Laguna Quatro - bazénová chemie se čtyřmi účinky: dezinfekce, zabrání vzniku řas, odstraní nečistoty flokulací a navíc stabilizuje chlor v bazénu. Laguna Quatro 4v1, 200g pomalurozpustné multifunkční tablety do bazénu zajistí průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

 
chlorinátor střední Bazénové příslušenství Laguna - Plovák do bazénu - Chlorinátor střední

Chlorinátor střední - bazénové příslušenství Laguna je plovoucí dávkovač bazénové chemie pro 1 - 2  velké tablety. Plovák do bazénu zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie. Dávkovač umožňuje řízení rychlosti rozpouštění tablet dle aktuální potřeby pomocí nastavitelného otvoru ve spodní části plováku.

 
Laguna bazénový tester 4v1 Laguna bazénový tester 4v1 karton

Bazénový tester Laguna 4v1 je tester určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkality v bazénové vodě. Bazénový tester patří mezi originální příslušenství produktové řady bazénové chemie Laguna. Velmi jednoduché spolehlivé použití - papírové proužky. 10 ks v dóze. Karton /  2 dózy

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz