.

Laguna pH minus 1,5kg

Laguna pH minus
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 150,00
Sleva 20.00 %

Cena bez DPH: 99,04
Cena s DPH: 120,00
 

Váha balení cca: 1.65 kg
    ks
 


pH minus Laguna, snížení hodnoty pH bazénové vody, balení 1,5 kg

 

Přípravek bazénové chemie na snížení hodnoty pH. Laguna pH minus pomáhá udržet kyselost bazénové vody v ideálním rozmezí pH 6,8 – 7,6 pro optimalizaci působení chlorové dezinfekce a ostatních přípravků upravujících kvalitu bazénové vody. Přípravek Laguna pH minus se používá při pravidelném provozu bazénu v rámci průběžné údržby (snížení hodnoty pH). Přípravek je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.
 Návod k použití: Laguna pH minus je přípravek na úpravu hodnoty pH bazénové vody – její snížení. Pro optimalizaci působení chloru bez vedlejších účinků je nutné udržet hodnotu pH bazénové vody v rozmezí 6,8 – 7,6. Pokud je hodnota pH v tomto rozmezí, působí dezinfekční a ostatní přípravky bazénové chemie s maximální účinností a bez negativních vedlejších účinků. Při hodnotách nad 7,6 se ve vodě mohou vyskytovat zákaly, které mohou způsobit ucpání filtru, snížení účinnosti dezinfekčních přípravků, zápach po chloru, podráždění očí a pokožky. Kontrolu pH doporučujeme provádět minimálně 1x týdně pomocí testovací soupravy Laguna tester 4 v 1.

Dávkování: Přípravek Laguna pH minus ve formě granulátu se rozpustí ve vodě a postupně přilévá do bazénu při zapnutém filtračním zařízení. Aplikací 15g/m3 dosáhneme snížení hodnoty pH o 0,2 (1 rovná polévková lžíce).

Složka: hydrogensíran sodný.
 

Skladovatelnost: 18 měsíců


Dostupná balení: 1,5 kg, 4,5 kg, 12 kg


Používejte přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   EAN číslo: 8595039300556


Související zboží:

Laguna bazénový tester 4v1 Laguna bazénový tester 4v1

Bazénový tester Laguna 4v1 je tester určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkalinity v bazénové vodě. Bazénový tester patří mezi originální příslušenství produktové řady bazénové chemie Laguna. Velmi jednoduché spolehlivé použití - papírové proužky. 10 ks v dóze.

 
chlorinátor střední Bazénové příslušenství Laguna - Plovák do bazénu - Chlorinátor střední

Chlorinátor střední - bazénové příslušenství Laguna je plovoucí dávkovač bazénové chemie pro 1 - 2  velké tablety. Plovák do bazénu zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie. Dávkovač umožňuje řízení rychlosti rozpouštění tablet dle aktuální potřeby pomocí nastavitelného otvoru ve spodní části plováku.

 
Sběrač nečistot - síťka Bazénové příslušenství Laguna - Sběrač nečistot - síťka

Sběrač nečistot - síťka - bazénové příslušenství Laguna. Síťka umožňující efektivní sběr mechanických nečistot ze dna nebo hladiny bazénu. Rozměr: 45 x 31 x 4 cm.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz