.

Montážní pěna - Maxi pistolová pěna 66 -825ml

Montážní pěna - Maxi pistolová pěna 66 - 2016
 
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 240,00
Sleva 38.00 %

Cena bez DPH: 122,76
Cena s DPH: 149,00
 

Váha balení cca: 0.95 kg
    ks
 


Montážní pěna pistolová pro univerzální použití ve stavebnictví, výtěžnost až 66 litrů! Dóza 825 ml.  

 

Maxi pistolová montážní pěna 66 je špičkový výrobek na bázi jednokomponentní polyuretanové pěny s moderní recepturou umožňující získat až 50% pěny navíc, tj 66 litrů nebo přes 100 běžných metrů spáry o průřezu 5 cm2.

Pro maximálně efektivní práci při montážích oken a dveří, akustických a tepelných izolací či vyplňování prostupů kabelů či trubek. Utěsňování průchodů ve stěnách, vyplňování prostupů kabelů či trubek. Tepelná izolace střech apod. Vhodná při vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami z materiálů EPS, XPS a z minerálních vláken (tzv. vaty).

Díky inovované receptuře je výtěžnost této HI-TECH moderní pěny až 66 litrů (měřeno laboratorně) a montážník se nemusí zdržovat výměnou dóz. Spotřeba dóz a následný plechový odpad je také menší. Tato speciální receptura existuje také v provedení pro zimní montáže pod názvem - Zimní maxi pistolová pěna 66.
 Výhody produktu Maxi pistolová pěna 66 :

MAXI výtěžnost 66 litrů z jedné dózy, tj. o 50% pěny více
Extrémně vysoká plnicí schopnost, rovnoměrná struktura
Dobrá zvuková a tepelná izolace
Vydatnost v běžných metrech až 100 m při průřezu spáry 5 cm2
Bez nutriční hodnoty pro hmyz nebo hlodavce, nepodporuje růst plísní a hub
Vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům - beton, zdivo, kámen, dřevo, polystyren, PVC apod.

Tento systém byl oceněn na Brněnském stavebním veletrhu - kde získal Zlatou medaili.

Aplikace: Podklad musí být čistý, suchý, pevný, bez prachu, volných částic, mastnot, oleje a námrazy. Povrchy ohrožené znečištěním překrýt. Před nanesením doporučujeme savý podklad navlhčit vodou pomocí rozprašovače pro zvýšení expanze a kvalitnější strukturu pěny. Při požadavku extrémní expanze, pěnu ihned po aplikaci znovu navlhčit. Před použitím dózu důkladně protřepat (minimálně 30 krát). Odstranit kryt a našroubovat na adaptér pistole UNI-NBS. Povolit ventil na pistoli, který umožňuje aplikaci pěny. Spáry vyplňovat odspodu. Spáry větší než 3 cm vyplňovat v několika postupech s krátkou přestávkou na vytvrdnutí. Spáru nepřeplnit, pěna zvětší svůj objem 2-3 násobně. Tepelný rozsah použití +5°C až 35°C, Ideální teplota pro aplikaci okolo +20°C. Nelepivost pěny již po 10 – 15 minutách, řezatelná po 30 - 50 minutách. Je vhodné skladovat UNI¬-NBS pistol s našroubovanou dózou pěny. Dózu z pistole opatrně odšroubovat. Pistoli řádně vyčistit Čističem PU pěny. Při výměně novou dózu protřepat (min. 30x). Zavřít ventil na pistoli, odšroubovat prázdnou dózu a okamžitě našroubovat novou, aby se do pistole nedostal vzduch. Nevytvrzenou pěnu vyčistíte Čističem PU pěny ZWALUV, vytvrzenou pěnu lze odstranit pouze mechanicky.

Vytvrzená PUR pěna není odolná vůči UV záření. Tato odolnost je závislá na době expozice na přímém slunci (cca od 14 dnů do 3 měsíců). Po této době spolu s dalším klimatickým působením (déšť, mráz apod.) dochází k narušení struktury pěny od UV záření.

Barva: žlutá

Skladovatelnost: 18 měsíců

Dostupná balení: pistolová dóza 825 ml
Ks/karton: 12


Technická data:

Základ / Materiál polyuretan
Hustota 25 kg/m3
Tepelná odolnost –40 / +90°C (po vytvrzení)
Aplikační teplota od +5 °C
Součinitel tepelné vodivosti  0,05 W/mK
Doba vytvoření nelepivé vrstvy  10 - 15 minut
Řezatelnost (v závislosti na rozměrech spáry nebo dutiny) 30 – 50 minut
Třída reakce na oheň F (dle EN 13501-1)


 
   Katalogové číslo: 40222RL

   EAN číslo: 8595100116642


fotogalerie zboží:

Montážní pěna - Maxi pistolová pěna 66 - 2016 montážní pistolová pěna 66 montážní pistolová pěna 66 montážní pistolová pěna 66 montážní pistolová pěna 66 montážní pistolová pěna 66

Související zboží:

Montážní pěna - Zimní Maxi pistolová pěna 66 - 2016 Montážní pěna - Zimní Mega pistolová pěna 70 - 870ml

Zimní montážní pěna 870 ml - Zimní Mega pistolová pěna 70, jednosložková PUR pěna s pro aplikace až do -12 °C  určená pro montáže oken, dveří, jako protihluková izolace v příčkách a jádrech bytových domů, dále jako tepelná izolace střech a spár mezi izolačními deskami EPS - XPS nebo minerálních vláken. Špičková montážní pěna s vynikající tepelnou a zvukovou izolační shopností, je mrazuvzdorná, rychle vytrvrzuje a netrpí křehkostí, vynikající přilnavost k různým stavebním materiálům. Extrémní plnící schopnost!

 

 
Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna 825 ml Montážní pěna - Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna 825ml

Montážní pěna 825 ml - Maxi trubičková pěna, jednosložková nízkoexpanzní PUR pěna určená pro montáže oken, dveří, jako izolace v příčkách a jádrech bytových domů, izolace střech a spár mezi izolačními deskami, těsnění průchodů ve stěnách, izolace koupelnových van. Špičková montážní pěna s vynikající tepelnou a zvukovou izolační shopností, rychle vytrvrzuje a netrpí křehkostí, vynikající přilnavost k různým stavebním materiálům a prvkům. Dóza + adaptér s tryskou. Nízká expanze - extra vysoká výtěžnost! TOP produkt Den Braven!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz