.

Montážní pěna - Zimní Mega pistolová pěna 70 - 870ml

Montážní pěna - Zimní Maxi pistolová pěna 66 - 2016
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 276,00
Sleva 42.50 %

Cena bez DPH: 131,10
Cena s DPH: 159,00
 

Váha balení cca: 0.95 kg
    ks
 

 

Montážní pěna Zimní pistolová Mega pro běžné aplikace až do -12°C. Dóza 870 ml.


Montážní pěna - Zimní Maxi pistolová pěna 70, je špičkový výrobek na bázi jednokomponentní polyuretanové pěny s rozšířenou možností použití při nízkých teplotách pod 0°C až do -12°C! Kvalita pěny při teplotách nad až do +35°C je nezměněna. Nižší teplota má vliv na dobu vytvrzení a vydatnost. Bez obsahu freonů. Výborná přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren apod.

Pro maximálně efektivní práci při nízkých teplotách. Ideální pro práci při montážích všech typů otvorových výplní, akustických a tepelných izolací či vyplňování prostupů kabelů a trubek ve stěnách a stropech, vyjímaje montáže obložkových zárubní. Tepelná izolace střech apod. Izolace potrubních systémů, Utěsňování prefabrikovaných dřevěných prvků montovaných staveb apod. Vhodná při vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami z materiálů EPS, XPS a z minerálních vláken (tzv. vaty).
 


Výhody produktu Zimní maxi pistolová pěna 70 :

Mrazuvzdorná - zpracovatelnost do -12°C, rychle vytvrzující
Extrémně vysoká plnicí schopnost, rovnoměrná struktura
Nasákavaost do 2%
Zvýšená přilnavost na tvrzené PVC (okenní a dveřní rámy, parapety)
Dobrá zvuková a tepelná izolace
Vydatnost až 70l
Bez nutriční hodnoty pro hmyz nebo hlodavce, nepodporuje růst plísní a hub
Vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům - beton, zdivo, kámen, dřevo, polystyren, PVC apod.
 

Aplikace zimní montážní pěny: Podklad musí být čistý, suchý, pevný, bez prachu, volných částic, mastnot, oleje a námrazy. Povrchy ohrožené znečištěním překrýt. Při teplotách nad 0°C doporučujeme savý podklad navlhčit vodou pomocí rozprašovače pro zvýšení expanze a kvalitnější strukturu pěny. Při skladování a následném použití pod bodem mrazu se musí dóza před aplikací pěny nechat temperovat při pokojové teplotě cca 20°C po dobu minimálně 1 hodiny. Před použitím dózu důkladně protřepat (minimálně 30 krát). Odstranit kryt a našroubovat na adaptér pistole UNI-NBS. Povolit ventil na pistoli, který umožňuje aplikaci pěny. Spáry vyplňovat odspodu. Spáry větší než 3 cm vyplňovat v několika postupech s krátkou přestávkou na vytvrdnutí. Spáru nepřeplnit, pěna zvětší svůj objem 2-3 násobně. Tepelný rozsah použití -12°C až +35°C. Je vhodné skladovat UNI¬-NBS pistol s našroubovanou dózou pěny. Dózu z pistole opatrně odšroubovat. Pistoli řádně vyčistit Čističem PU pěny. Při výměně novou dózu protřepat (min. 30x). Zavřít ventil na pistoli, odšroubovat prázdnou dózu a okamžitě našroubovat novou, aby se do pistole nedostal vzduch. Nevytvrzenou pěnu vyčistíte Čističem PU pěny ZWALUV, vytvrzenou pěnu lze odstranit pouze mechanicky.

Vytvrzená PUR pěna není odolná vůči UV záření. Tato odolnost je závislá na době expozice na přímém slunci (cca od 14 dnů do 3 měsíců). Po této době spolu s dalším klimatickým působením (déšť, mráz apod.) dochází k narušení struktury pěny od UV záření.

Barva: žlutá

Skladovatelnost: 18 měsíců

Dostupná balení: pistolová dóza 870 ml
Ks/karton: 12
 

Technická data:  viz Technický list

 


 
   Katalogové číslo: 40325MZ

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  
Zimní Mega pistolová 70

file Etiketa - Bezpečnostní informace  
Zimní Mega pistolová 70

file Technický list  
Zimní Mega pistolová 70

file Technologický postup aplikace Montážní pěny  


fotogalerie zboží:

Montážní pěna - Zimní Maxi pistolová pěna 66 - 2016 zimní maxi pistolová pěna 66 zimní maxi pistolová pěna 66 zimní maxi pistolová pěna 66

Související zboží:

Montážní pěna - Zimní Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna - 2016 Montážní pěna - Zimní Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna 825ml

Zimní montážní pěna 825 ml - Zimní Maxi trubičková pěna, jednosložková nízkoexpanzní PUR pěna s pro aplikace až do -15 °C  určená pro montáže oken, dveří, jako izolace v příčkách a jádrech bytových domů, izolace střech a spár mezi izolačními deskami, těsnění průchodů, izolace van. Špičková montážní pěna s vynikající tepelnou a zvukovou izolační shopností, mrazuvzdorná, rychle vytrvrzuje, netrpí křehkostí, vynikající přilnavost k různým stavebním materiálům. Dóza + adaptér s tryskou. Nízká expanze - extra vysoká výtěžnost! TOP produkt Den Braven!

 
Montážní pěna - Zimní Maxi pistolová pěna 66 - 2016 Montážní pěna - Zimní Mega pistolová pěna 70 - 870ml (karton)

Zimní montážní pěna 870 ml - Zimní Mega pistolová pěna 70, jednosložková PUR pěna s pro aplikace až do -12 °C  určená pro montáže oken, dveří, jako protihluková izolace v příčkách a jádrech bytových domů, dále jako tepelná izolace střech a spár mezi izolačními deskami EPS - XPS nebo minerálních vláken. Špičková montážní pěna s vynikající tepelnou a zvukovou izolační shopností, je mrazuvzdorná, rychle vytrvrzuje a netrpí křehkostí, vynikající přilnavost k různým stavebním materiálům. Extrémní plnící schopnost! Karton 825 ml / 12 ks.

 

 
Lepidlo Mamut Glue Multi šedý Lepidlo Mamut Glue Multi šedý 290ml (karton) Doprodej

Spárovací tmel a Lepidlo Mamut Glue MULTI v jednom. Nový univerzální produkt na bázi MS polymeru vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. Vysokopevnostní spoj savých a nesavých materiálů včetně kombinací. Ideální k lepení ve vlhkém prostředí anebo pod vodou! Na kovy, plasty, kámen, beton, sklo, keramiku atd. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2. Tmel a mrazuvzdorné flexibilní lepidlo Mamut Glue MULTI je UV odolné, neobsahuje rozpouštědla a nezapáchá. Novinka pro stavebnictví, průmysl i domácnost. Balení kartuše. Karton 12 ks/290 ml.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz