.

Montážní pěna - Zimní Maxi (Mega) pistolová pěna 66 -825ml karton (doprodej)

Montážní pěna - Zimní Maxi pistolová pěna 66 - 2016
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 250,00
Sleva 45.40 %

Cena bez DPH: 113,02
Cena s DPH: 136,76
(Cena za jednotku v kartonovém - uceleném balení)  

Váha balení cca: 11.40 kg
       
Doprodej! Nahrazeno - Zimní MEGA 870ml (specifikace: přiložené soubory)
 

 

Montážní pěna Zimní pistolová Maxi pro běžné aplikace až do -15°C, výtěžnost až 66 litrů! Dóza 825 ml.
Kartonové balení 12 ks x 825 ml
 

 

Montážní pěna - Zimní Maxi pistolová pěna 66, je špičkový výrobek na bázi jednokomponentní polyuretanové pěny s rozšířenou možností použití při nízkých teplotách pod 0°C až do -15°C! Kvalita pěny při teplotách nad až do +25°C je nezměněna. Nižší teplota má vliv na dobu vytvrzení a vydatnost. Bez obsahu freonů. Výborná přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren apod.

Pro maximálně efektivní práci při nízkých teplotách. Ideální pro práci při montážích všech typů otvorových výplní, akustických a tepelných izolací či vyplňování prostupů kabelů a trubek ve stěnách a stropech, vyjímaje montáže obložkových zárubní. Tepelná izolace střech apod. Izolace potrubních systémů, Utěsňování prefabrikovaných dřevěných prvků montovaných staveb apod. Vhodná při vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami z materiálů EPS, XPS a z minerálních vláken (tzv. vaty).

Díky inovované receptuře je výtěžnost této HI-TECH moderní pěny až 66 litrů (měřeno laboratorně) a montážník se nemusí zdržovat výměnou dóz. Spotřeba dóz a následný plechový odpad je také menší. Třída reakce na oheň F dle ČSN EN 13501-1. Tato speciální receptura existuje také v provedení pro montáže za běžných teplot pod názvem - Maxi pistolová pěna 66.

 


Výhody produktu Zimní maxi pistolová pěna 66 :

Mrazuvzdorná - zpracovatelnost do -15°C, rychle vytvrzující
MAXI výtěžnost 66 litrů z jedné dózy, tj. o 50% pěny více
Extrémně vysoká plnicí schopnost, rovnoměrná struktura
Dobrá zvuková a tepelná izolace
Vydatnost v běžných metrech až 100 m při průřezu spáry 5 cm2
Bez nutriční hodnoty pro hmyz nebo hlodavce, nepodporuje růst plísní a hub
Vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům - beton, zdivo, kámen, dřevo, polystyren, PVC apod.
 

Aplikace zimní montážní pěny: Podklad musí být čistý, suchý, pevný, bez prachu, volných částic, mastnot, oleje a námrazy. Povrchy ohrožené znečištěním překrýt. Při teplotách nad 0°C doporučujeme savý podklad navlhčit vodou pomocí rozprašovače pro zvýšení expanze a kvalitnější strukturu pěny. Při skladování a následném použití pod bodem mrazu se musí dóza před aplikací pěny nechat temperovat při pokojové teplotě cca 20°C po dobu minimálně 1 hodiny. Před použitím dózu důkladně protřepat (minimálně 30 krát). Odstranit kryt a našroubovat na adaptér pistole UNI-NBS. Povolit ventil na pistoli, který umožňuje aplikaci pěny. Spáry vyplňovat odspodu. Spáry větší než 3 cm vyplňovat v několika postupech s krátkou přestávkou na vytvrdnutí. Spáru nepřeplnit, pěna zvětší svůj objem 2-3 násobně. Tepelný rozsah použití -15°C až 25°C. Je vhodné skladovat UNI¬-NBS pistol s našroubovanou dózou pěny. Dózu z pistole opatrně odšroubovat. Pistoli řádně vyčistit Čističem PU pěny. Při výměně novou dózu protřepat (min. 30x). Zavřít ventil na pistoli, odšroubovat prázdnou dózu a okamžitě našroubovat novou, aby se do pistole nedostal vzduch. Nevytvrzenou pěnu vyčistíte Čističem PU pěny ZWALUV, vytvrzenou pěnu lze odstranit pouze mechanicky.

Vytvrzená PUR pěna není odolná vůči UV záření. Tato odolnost je závislá na době expozice na přímém slunci (cca od 14 dnů do 3 měsíců). Po této době spolu s dalším klimatickým působením (déšť, mráz apod.) dochází k narušení struktury pěny od UV záření.

Barva: žlutá

Skladovatelnost: 18 měsíců

Dostupná balení: pistolová dóza 825 ml
Ks/karton: 12
 

Technická data:

Tepelná odolnost –40 / +90°C (po vytvrzení)
Aplikační teplota -15 / +25 °C
Doba vytvoření nelepivé vrstvy  10 minut
Řezatelnost (v závislosti na rozměrech spáry nebo dutiny)  30 - 50 minut


 
   Katalogové číslo: 40324RLM/40325MZ

   EAN číslo: 8595100121936

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  
Zimní Maxi pistolová 66

file Bezpečnostní list  
Zimní Mega pistolová 70

file Etiketa - Bezpečnostní informace  
Zimní Maxi pistolová 66

file Etiketa - Bezpečnostní informace  
Zimní Mega pistolová 70

file Technický list  
Zimní Maxi pistolová 66

file Technický list  
Zimní Mega pistolová 70

file Technologický postup aplikace Montážní pěny  


Související zboží:

Montážní pěna - Maxi pistolová pěna 66 - 2016 Montážní pěna - Maxi pistolová pěna 66 -825ml

Montážní pěna 825 ml - Maxi pistolová pěna 66, inovovaná hi-tech jednosložková PUR pěna s výtěžností až 66 litrů určená pro montáže oken, dveří, jako protihluková izolace v příčkách a jádrech bytových domů, dále jako tepelná izolace střech a spár mezi izolačními deskami EPS - XPS nebo minerálních vláken. Špičková montážní pěna s vynikající tepelnou a zvukovou izolační shopností, rychle vytrvrzuje a netrpí křehkostí ani při velmi nízkých teplotách, vynikající přilnavost k různým stavebním materiálům a prvkům. 50% pěny navíc! TOP produkt Den Braven!

 
Montážní pěna - Zimní Maxi pistolová pěna 66 - 2016 Montážní pěna - Zimní Maxi (Mega) pistolová pěna 66 -825ml (doprodej)

Zimní montážní pěna 825 ml - Zimní Maxi pistolová pěna 66, jednosložková PUR pěna s pro aplikace až do -15 °C  určená pro montáže oken, dveří, jako protihluková izolace v příčkách a jádrech bytových domů, dále jako tepelná izolace střech a spár mezi izolačními deskami EPS - XPS nebo minerálních vláken. Špičková montážní pěna s vynikající tepelnou a zvukovou izolační shopností, je mrazuvzdorná, rychle vytrvrzuje a netrpí křehkostí, vynikající přilnavost k různým stavebním materiálům. Extrémní plnící schopnost. 50% pěny navíc! DOPRODEJ!

 

 
Montážní pěna - Maxi pistolová pěna 66 - 2016 Montážní pěna - Maxi pistolová pěna 66 -825ml karton

Montážní pěna 825 ml - Maxi pistolová pěna 66, inovovaná hi-tech jednosložková PUR pěna s výtěžností až 66 litrů určená pro montáže oken, dveří, jako protihluková izolace v příčkách a jádrech bytových domů, dále jako tepelná izolace střech a spár mezi izolačními deskami EPS - XPS nebo minerálních vláken. Špičková montážní pěna s vynikající tepelnou a zvukovou izolační shopností, rychle vytrvrzuje a netrpí křehkostí ani při velmi nízkých teplotách, vynikající přilnavost k různým stavebním materiálům a prvkům. 50% pěny navíc! Karton 825ml / 12 ks.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2020 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz