.

Pistole na silikon - Pistole na tmel HKS 12 COX Profi

Pistole na tmel - pistole na kartuše
 
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 208,00
Sleva 26.16 %

Cena bez DPH: 127,00
Cena s DPH: 154,00
 

Váha balení cca: 0.50 kg
    ks
 

Pistole na silikon, tmel, lepidlo v kartuších 150 - 310 ml, PROFI robustní konstrukce bez převodu, menší rozsah prací. 
 

 


 

Pistole HKS 12 COX je rámová profi aplikační pistole na kartuše určená pro jednoduché a úsporné vytlačování silikonů, tmelů, lepidel nebo chemické kotvy z PE a AL kartuší velikosti 150 - 280 - 300 - 310 ml. Mechanika umožňující při ukončení přítlaku zpětný krok pro zamezení vytékání tmelu z kartuše. Šestihranný aplikační píst. Pistole na tmel a lepidla je vyrobena z lehkých, ale pevných materiálů umožňující práci po delší dobu bez zvýšené únavy. 

Doporučení: Univerzální pistole na kartuše HKS 12 COX v oranžovém provedení je robustní konstrukce, ale bez převodu, je tedy vhodná zejména k použití v rámci menších, případně středních prací. Pro rozsáhlejší aplikace nabízíme speciální vytlačovací pistole s převodem MK5 nebo PRO 2000 a to především s ohledem na vysoký komfort práce, dlouhou funkčnost i životnost.

 

Použití pistole na kartuše:

- před vložením kartuše zmáčknout pojistku na konci pistole
- vytáhnout vytlačovací píst na maximum a vložit připravenou kartuši
- tmel aplikujeme při opakovaném zmáčknutí spouště aplikační pistole
- aplikaci přerušit ukončením přítlaku na spoušť a zmáčknout pojistku na konci pistole


Barva: oranžová

Dostupná balení: volně po 1 ks
 


 
   Katalogové číslo: N110

   EAN číslo: 8711595008464

Přiložené soubory zboží:

file Technický list  


Související zboží:

Akrylový tmel Akrylový tmel

Akrylátový tmel vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj pro tmelení trhlin, prasklin a spojů různých typů stavebních materiálů jako např. omítky, zdiva, betonu, dřeva nebo sádrokartonu a to především v interiérech staveb. Akrylový tmel má antikorozivní účinky a je vhodný na ocel i pozinkovaný plech. Vhodný pro tmelení parapetů, podhledů, sádrokartonových, dřevěných i dřevotřískových konstrukcí, dále pro těsnění vzduchotechniky apod.  Tmel je vysoce přilnavý a přetíratelný. Nabídka barevných odstínů. TOP produkt Den Braven! 

 
sanitární silikon Sanitární silikon

Sanitární silikon je acetátový jednosložkový silikonový tmel vytrvrzující vzdušnou vlhkostí. Vytváří trvale pevný a elastický spoj. Silikonový tmel pro spárování obkladů, sanitární keramiky, sprch, kuchyňských linek, koupelnových van včetně smaltovaných. Sanitární silikon má zvýšenou přilnavost na sklo, dlaždice, keramiku a kombinace savých a nesavých materiálů. Tmel s protiplísňovými fungicidy. Trvale pružný, odolný vlhku, čistícím prostředkům i UV záření. Široká nabídka barevných odstínů. TOP produkt Den Braven! 

 
Polyuretanový tmel PU 50 FC Polyuretanový tmel PU 50 FC

Polyuretanový tmel PU 50 FC - jednosložkový těsnící, spárovací a lepící tmel s vysokou přilnavostí vůči kombinacím různých materiálů ve stavebnictví a průmyslu. Tmel je maximálně odolný vůči povětrnostním vlivům a UV, velmi rychle vytrvrzující vzdušnou vlhkostí, trvale pružný a pevný, odolný mořské vodě, chemickým látkám apod. Polyuretanový tmel je vhodný na tmelení dilatačních spár ve stavebnictví, lepení stavebních prvků. Využívá se také ve strojírenství nebo automobilovém, lodním průmyslu pro lepení konstrukcí a nástaveb. Po vytvrzení je tmel přetíratelný. Barvené odstíny. TOP produkt den Braven!

 
Lepidlo Mamut glue Lepidlo Mamut glue

Lepidlo Mamut Glue Hight Tack - Den Braven. Jednosložkové lepidlo na bázi MS polymeru pro lepení bez nutné fixace spojů - drží okamžitě. Vytvrzuje vulkanizací a vytváří vysocepevnostní elastický spoj. Lepidlo pro mimořádně odolné lepené spoje s maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2! Mamut glue nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Spoj je po vytvrzení přetíratelný. Použití ve stavebnictví, průmyslu, domácnosti i zahradě pro lepení veškerých materiálů a jejich vzájemných kombinací. Den Braven TOP produkt!

 
Polyuretanové lepidlo Power Kleber 310 ml Polyuretanové lepidlo Power Kleber 310 ml

Polyuretanové lepidlo Power Kleber. Jednosložkové lepidlo pro lepení dřeva, skla, kovu, plastu, keramiky, umělého a přírodního kamene, betonu, sádrokartonu, koberců textilu apod. Není agresivní k podkladu, odolává běžným chemikáliím a povětrnostním vlivům. Vhodné i pro lepení vodotěsných spojů, nesavých povrchů, polystyrénu, sádrokartonu, schodnic, parapetů. Extrémně přilnavé lepidlo. Nahrazuje hřebíky, šrouby, nýty. Tlumí hluk a vibrace, lehce napěňuje a vyplňuje nerovnosti. Po vytrvrzení brousitelné a přetíratelné. TOP produkt Den Braven!

 
MS Unifix na všechna tmelení a lepení MS Unifix na všechna tmelení a lepení

MS Unifix jednosložkový těsnící a lepící tmel, na bázi MS polymeru. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj. Pro všestranné lepení a tmelení. Ideální pro tmelení stavebních spár v interiérech i exteriérech budov. Lepení a tmelení klempířských prvků, lepení obkladů, tmelení spár mezi dřevem, betonem, zdivem, kovy včetně nerezové oceli, PVC, sklem atd. Vysokopevnostní lepení autonástaveb, autobusů, vagónů, spár kontejnerů. Trvale pružný, odolný vlhku a vodě, povětrnostním vlivům a UV záření. Fungistatický. TOP produkt Den Braven!  

 
Doručení zboží - DOPRAVA
autokosmetika-tectane.cz - velkoobchod a eschop autokosmetiky
.

KATEGORIE

..

Produktovou Dokumentaci ke Stažení naleznete v detailu zboží!

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné.
 


Rychlé dodání - Velkoobchodní cena!

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2018 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz