.

Pistole na silikon - Pistole na tmel PRO 2000 Profi Skelet s převodem

Pistole na silikon - Pistole na tmel PRO 2000 Profi Skelet s převodem - KOH-IN
Dostupnost zboží: Na dotaz
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 1 839,00
Sleva 42.11 %

Cena bez DPH: 879,93
Cena s DPH: 1 065,00
 

Váha balení cca: 0.90 kg
 

Pistole na silikon, tmel, lepidlo v kartuších 150 - 310 ml, PROFI skeletové provedení s převodem, rozsáhlé aplikace, komfortní práce a dlouhá životnost.


 


 

Pistole na kartuše PRO 2000 s převodem pro plynulý tlak a lehkost vytlačování silikonu, tmelu, lepidla, chemické kotvy z PE a AL kartuší o objemu 150 - 280 - 300 - 310 ml. Konstrukce mechanismu z lehkých slitin s vysokou pevností. Masivní posuvný segment umožňující aplikaci bez prokluzu vodící tyče. Odolný skelet z velmi kvalitního plastu, vynikající ergonomie. Profesionální provedení zajišťuje bezproblémovou funkčnost a dlouhou životnost. Vytlačovací pistole na kartuše PRO 2000 je díky konstrukci a převodu vhodná pro rozsáhlejší aplikace, především pak s ohledem na vysoký komfort prováděné práce.Použití pistole na kartuše s převodem:

- před vložením kartuše zmáčknout pojistku na konci pistole
- vytáhnout vytlačovací píst na maximum a vložit připravenou kartuši
- obsah aplikovat při opakovaném zmáčknutí spouště aplikační pistole
- aplikaci přerušit ukončením přítlaku na spoušť a zmáčknutím pojistky na konci pistoleBarva: černá

Dostupná balení: volně po 1 ks
 


 
   Katalogové číslo: N152

   EAN číslo: 8595100114099

Přiložené soubory zboží:

file Technický list  


Související zboží:

aplikační pistole na kotvy APK 380 new Vytlačovací pistole na chemickou kotvu - APK 380 Profi s převodem

Vytlačovací pistole na chemickou kotvu 380 ml s převodem. Špičková profesionální kotevní technika Den Braven. Mechanická aplikační pistole na chemické kotvy. Speciální vytlačovací pistole pro přesné dávkování dvou složek chemické kotvy - pryskyřice a tvrdidla. Bez problémů zvládne velký odpor náplně. Vytlačovací pistole na chemickou kotvu APK 380 s převodem je vhodná pro rozsáhlé aplikace a dlouhodobé profesionální použití.

 
Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý 290ml

Lepidlo Mamut Glue High Tack 290 ml bílý - Den Braven. Jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi MS polymeru pro lepení bez nutné fixace - drží okamžitě. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří pevný elastický spoj po vytvrzení přetíratelný. Lepidlo pro velmi odolné spoje s požadavkem maximální počáteční pevnosti. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2! Lepidlo Mamut Glue High Tack nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Pro stavebnictví, průmysl, domácnost i zahradu, pro lepení většiny materiálů a jejich vzájemných kombinací. Balení kartuše.

 
Akrylátový tmel hnědý Akrylátový tmel hnědý 310ml

Akrylátový tmel hnědý vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj pro tmelení trhlin, prasklin a spojů různých typů stavebních materiálů jako např. omítky, zdiva, betonu, dřeva nebo sádrokartonu a to především v interiérech staveb. Akrylový tmel má antikorozivní účinky a je vhodný na ocel i pozinkovaný plech. Vhodný pro tmelení parapetů, podhledů, sádrokartonových, dřevěných i dřevotřískových konstrukcí, dále pro těsnění vzduchotechniky apod.  Tmel je vysoce přilnavý a přetíratelný. Nabídka barevných odstínů. TOP produkt Den Braven! 

 
Silikon neutrální transparentní OXIM 310ml Neutrální silikon OXIM transparentní 280ml

Neutrální silikon OXIM transparentní - jednosložkový silikonový tmel, neutrální vůči materiálům, vulkanizující vzdušnou vlhkostí. Silikonový tmel OXIM vytváří trvale pevný elastický spoj. Pro lepení a těsnění skleněných výplní, tmelení spár umyvadel, dřezů, sprchovacích koutů, akrylátových van, těsnění vzduchotechniky, rour apod. Vysoká přilnavost k různým materiálům včetně kovů. Transparentní silikon neutrální je trvale pružný, odolný vlhku, plísním, vodě, čistícím prostředkům i UV záření. TOP produkt Den Braven!  

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2020 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz