.

Přísada do betonu a stavební příměs Peneco K 5l

Přísada do betonu a stavební příměs Peneco K 5l
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 944,00
Sleva 21.05 %

Cena bez DPH: 615,81
Cena s DPH: 745,00
 

Váha balení cca: 6.00 kg
    ks
 

 

Přísada do betonu, stavební příměs a penetrace pro univerzální použití, balení 5l 

Koncentrovaný přípravek pro PENECO K pro zlepšení vlastností malt, betonů k přípravě lepících malt pro obklady, dlažby apod. První penetrační nátěr všech savých stavebních materiálů, které jsou finálně upravovány akrylátovými fasádními barvami, omítkovinami nebo interiérovými barvami při jejich aplikaci na sádrokarton a veškeré savé stavební materiály.

 

Špičková kvalita - velmi vysoký obsah sušiny!

 


 

Příprava vylepšených betonů, malt, vápenno-disperzních malt a štuků: Betony, malty a štuky vykazují při přidání disperze zvýšenou přilnavost k podkladu. Přídavek penetrace zlepšuje aplikační vlastnosti. Disperze je při přípravě betonů, malt a štuků pouze aditivum, při přípravě postupujte běžným způsobem a upravte na požadovanou konzistenci. Vápenno-disperzní malty mají zvýšenou přilnavost k podkladu a vyšší mrazuvzdornost. Tato malta je vhodná například při podmazávání střešní krytiny.

Zlepšení vlastností betonů a cementových malt:  1l disperze na 20-30kg cementu
Příprava vápenno-disperzních malt:  1l disperze na 15-25 kg vápenného hydrátu
Příprava štuků:  1l disperze na 30-35kg vápenného hydrátu


Penetrace savých podkladů: Podklad musí být soudržný, čistý, suchý, bez vodorozpustných solí, nové omítky musí být vyzrálé. Staré nesoudržné nátěry je nutné odstranit. Všechny nenatírané povrchy důkladně zakrýt. Aplikace štětkou, válečkem nebo stříkáním.

Penetrace pod fasádní akrylátové barvy:  1:4-5 (ředění vodou)
Penetrace pod interiérové akrylátové barvy:  1:5-7
Penetrování extrémně savých podkladů pod cementové směsi:  1:7-10 
nutno penetrovat 2x


Spotřeba naředěného aplikačního roztoku: 0,1 – 0,2 l/m2 podle savosti podkladu


Příprava cemento-disperzního uzavíracího nátěru na pohledový beton: Cemento-disperzní nátěr má zvýšený difúzní odpor proti průniku vodních par a CO2. Nátěr se nanáší štětkou nebo válečkem na předem zpenetrovaný podklad. Pracovní postup jako u penetrace savých podkladů. Nátěr je vhodný jako finální úprava.


Aplikace: Pracujte při teplotách vzduchu, podkladu i připravovaných směsí nad +5°C. Při teplotě vzduchu a podkladu 20°C a relativní vlhkostí 65% je penetrační nátěr přetíratelný 4-6 hodinách. Dbejte na způsob a poměr ředění.


Možnosti nanášení: Válečkem, štětcem, stříkáním

Obsah netěkavých složek (sušina): min. 45%

Vzhled: Mléčně bílý

Složení: Směs aditiv ve styren-akrylátové disperzi

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupné balení: 1l, 5l, 10l
 


 

Související zboží:

Penetrace Peneco K koncentrát Penetrace Peneco K koncentrát 10l (250-500m2)

Univerzální akrylátová penetrace - koncentrát 1:4, ředění vodou. Penetrační nátěr lze použít pod fasádní barvy i omítkoviny, také pro penetrace před malováním v interiéru, penetrace na beton, sádrokarton apod.  Peneco K je možno použít jako stavební příměs k zlepšení vlastností malt, přísadu do betonu a také jako uzavírací finální vrstvu. Balení 10l koncentrátu pro 250-500m2.  

 
Fungicidní penetrace Den Braven 5l Fungicidní penetrace Den Braven 5l

Jednosložkový akrylátový penetrační nátěr savých materiálů v interiéru a exteriéru. Fungicidní penetrace Den Braven s preventivními účinky proti bakteriím a plísním. Vhodná jako penetrace před malováním, penetrace na sádrokarton, penetrace na beton, dřevotřísku, omítky apod. Fungicidní penetrace koncentrát 1:1 zpevňuje podklad, sjednocuje nasákavost. Balení 5l ošetří cca 20m2.

 
Přísada do betonu a stavební příměs S2802A Den Braven 5kg Přísada do betonu a stavební příměs S2802A Den Braven koncentrát 5kg

S2802A koncentrát, přísada do betonu a stavební příměs. Vodná disperze kopolymeru s velmi vysokým obsahem sušiny určená pro široké univerzální použití. Vynikající akrylátový penetrační nátěr na většinu minerálních povrchu ve stavebnictví. Stavební příměs a přísada do betonu S2802A Den Braven výrazně zkvalitňuje vlastnosti všech stavebních směsí.  

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz