.

Přísada do betonu a stavební příměs S2802A Den Braven koncentrát 5kg

Přísada do betonu a stavební příměs S2802A Den Braven 5kg
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 780,00
Sleva 41.00 %

Cena bez DPH: 380,55
Cena s DPH: 460,00
 

Váha balení cca: 5.00 kg
    ks
 

 

Přísada do betonu, zušlechťující stavební příměs a penetrace S2802A, koncentrát, balení 5 kg 

 

Přípravek S2802A je kapalina na bázi vodné disperze styrenakrylátového kopolymeru mísitelná s vodou v každém poměru. Odpařením vody z tenké vrstvy se vytvoří souvislý hladký, slitý, slabě lepivý film nerozpustný ve vodě, který v organických rozpouštědlech bobtná.

Špičková zušlechťující přísada do betonu a stavební příměs pro vápenné, cementové, nastavované malty a polymerbetony. Přísada do jiných cementem pojených hmot. Pro přípravu stěrkových nebo nástřikových omítek, pro trvale vlhká a alkalická prostředí apod.
 

TOP Kvalita - velmi vysoký obsah účinné látky, sušiny!
 Další možnost použití pro penetrační nátěry nových stěn z cihelného zdiva a jiných minerálních podkladů před nanášením omítek, penetrační nátěry nových i starých omítek (vápenné, sádrové štukové apod.) pod fasádní nátěrové hmoty a na sádrokartony před malířskými nátěry. Impregnační nátěry fasádních omítek, nekonstrukčních a pohledových betonů, střešních krytin z tašek nebo eternitu a dalších savých podkladů. Jako penetrační nátěr pod tmely S-T1, S-T5 apod.


Hlavní výhody koncentrátu:

Mísitelný s vodou v každém poměru
Po vytvrzení ve vodě nerozpustný
Zkvalitňuje vlastnosti všech stavebních směsí
Zvyšuje přídržnost k podkladu, pevnost, pružnost a otěruvzdornost
Zvyšuje pevnost a bezprašnost omítek, potěrů a dalších cementem pojených hmot, pro trvale vlhká a alkalická prostředí
Zvyšuje odolnost proti povětrnostním vlivům včetně UV záření
Paropropustný při použití jako penetrační nátěr a v odpovídajícím ředění.


Pro kompletní informace o vlastnostech přípravku doporučujeme Technický list výrobce.


Příprava podkladu: Podklad musí být čistý, suchý, pevný, bez volných částic prachu, mastnot a oleje.

Malty se zvýšenou odolností: Stavební hmota se připraví obvyklým způsobem, přičemž se v závěru míchání nahradí část záměsové vody přídavkem S2802A v množství 5 až 8% na hmotnost použitého cementu ve hmotě.

Příprava polymerovápenné malty:  Malta se připraví z vápenného hydrátu a písku obvyklým postupem. Dávkuje se cca 10% S2802A na obsah hydrátu a současně se sníží dávka vody na potřebnou konzistenci. Malta má zvýšenou přídržnost k podkladům, vyšší pevnost a pružnost.

Uzavírací nátěr cementových povrchů: Na 1 díl S2802A se přidá 4 až 5 dílů vody a po smíchání se přidají 4 díly cementu. Směs se nanáší štětkou nebo kartáčem na podklad předem penetrovaný podle bodu I. Nátěr je vhodný jako koncová úprava všech pohledových a nekonstrukčních betonů.

Penetrace podkladu: Penetrovat lze jakýkoli savý podklad. Plochy musí být soudržné, čisté, bez mastnoty, prachu a volných částic. Nanášet lze i na vlhké podklady, avšak snižuje se hloubkový účinek penetrace. Nátěr se připraví zředěním vodou v poměru 1 díl S2802A 1:10 až 1:30 dílů vody. Při aplikaci na silně savý podklad, nátěr po zaschnutí opakujeme. Nanáší se štětkou nebo polevem, nástřik není tak účinný. Vzniklé louže nebo přebytečný nános se rozmete nebo vysaje houbou. Zasychání trvá 2 až 4 hodiny, urychlí se vyšší teplotou a cirkulací vzduchu. Ošetřený podklad má vyšší pevnost povrchu a lze jej dále upravovat finálními nátěry nebo omítkami, které rovnoměrně zakotví.

 

Ředění penetrace: 1:10 až 1:30 vodou

Orientační vydatnost: z 1l cca 60m2 při ředění 1:15 a slabě savém podkladu

Anhydritové podklady: vodou naředěná disperze S2802A v poměru 1:10 se nanáší na suchý očištěný podklad, a to buď natěračským štětcem, nebo válečkem při spotřebě - 1l naředěného roztoku na 1m2.

 

Možnosti nanášení: štětcem, válečkem, stříkáním

Vzhled: Mléčně bílá

Složení: Emulze styrenakrylátových kopolymerů

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupné balení: 1kg, 5kg


 
   Katalogové číslo: CH02096

   EAN číslo: 8595100124258


Související zboží:

Přísada do betonu a stavební příměs Peneco K 10l Přísada do betonu a stavební příměs Peneco K 10l

Peneco K zušlechťující přísada do betonu, stavební příměs do malt, penetrace ve formě koncentrátu. Speciální produkt širokého využití ve stavebnictví, přípravek na bázi styren-akrylátové disperze a aditiv. Přísada do betonu a stavební příměs Peneco K obsahuje velmi vysoký obsah účinné složky pro špičkový výsledný efekt. 

 
 	Hloubková penetrace Den Braven 5l Hloubková penetrace NANO Den Braven 5l

Akrylátová hloubková penetrace Den Braven s nanočásticemi pro dokonalé kotvení, zpevnění a sjednocení podkladu, s funkcí adhezního můstku. Vodouředitelný koncentrát 1:1 lze efektivně nanášet na většinu minerálních povrchů. Vynikající penetrace před malováním, penetrace na beton, anhydrid, sádrokarton, cementovláknité desky apod. Hloubková penetrace Den Braven tvoří ideální podklad pod lepidla, tmely, sanační hmoty, nátěry a omítkoviny atd. 5l pro cca 20-125m2.

 
Penetrace S2802A Den Braven koncentrát 5kg (cca 300m2) Penetrace S2802A Den Braven koncentrát 5kg (cca 300m2)

Akrylátová penetrace S2802A koncentrát 1:10-30. Vodná disperze kopolymeru s velmi vysokým obsahem sušiny určená pro široké univerzální použití. Penetrační nátěr veškerých minerálních podkladů, penetrace zdiva, fasád, omítek, penetrace na beton, sádrokarton i jako vynikající penetrace před malováním. Penetrace S2802 se rovněž aplikuje jako uzavírací povrchový nátěr a také jako stavební příměs nebo přísada do betonu. 5l koncentrátu ošetří cca 300m2. 

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz