.

Laguna Modrý šíp 1kg karton

Laguna modrý šíp
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 365,00
Sleva 21.00 %

Cena bez DPH: 238,58
Cena s DPH: 288,68
(Cena za jednotku v kartonovém - uceleném balení)  

Váha balení cca: 2.20 kg
       
 


Modrý šíp Laguna, velmi rychlá šoková dezinfekce bazénové vody, kartonové balení 1 kg x 2 ks

 

Bazénová chemie pro velmi rychlou a účinnou šokovou dezinfekci bazénové vody. Přípravek Laguna Modrý šíp je vhodné použít po napuštění bazénu a především za extrémních provozních podmínek. Díky speciálnímu složení a rychlému úbytku přebytečného chloru lze obnovit koupání krátce po aplikaci.

Laguna Modrý šíp slouží k šokové dezinfekci bazénové vody s rychlým úbytkem přebytečného chloru z vody a možností koupání krátce po ošetření.

 


 

Návod k použití: Před použitím chlorových dezinfekčních přípravků vždy upravte bazénovou vodu na hodnotu pH 6,8 – 7,6! (Laguna pH minus, Laguna pH plus). Následně udržujte obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l. Pro měření doporučujeme Tester Laguna 4 v 1.

Dávkování: Aplikace při silném mikrobiálním znečištění v množství 10 –20 g/m3 umožňuje koupání ve velmi krátké době po ošetření. Přípravek ve formě granulátu se před použitím rozpustí ve vědru vody a poté se dávkuje stejnoměrně do bazénové vody při zapnuté filtraci. Při dávkování přípravku Laguna Modrý šíp dochází k vizuální změně bazénové vody a odstranění barevného zákalu.

Složka: chlornan vápenatý (granulát).


Skladovatelnost: 18 měsíců


Dostupná balení: 1 kg 


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   EAN číslo: 8595039301393


Související zboží:

Laguna modrý šíp Laguna Modrý šíp 1kg

Laguna Modrý šíp - bazénová chemie pro velmi rychlou a účinnou šokovou dezinfekci bazénové vody. Přípravek Laguna Modrý šíp je vhodné použít po napuštění bazénu a především za extrémních provozních podmínek. Díky rychlému úbytku přebytečného chloru lze obnovit koupání krátce po aplikaci.

 
Laguna startovací bazénový set - pH minus Laguna startovací bazénový set - pH minus

Laguna startovací bazénový set - kompletní sada bazénové chemie k zahájení sezóny a uvedení bazénu do provozu a následné průběžné údržbě bazénové vody. Cenově zvýhodněný set obsahuje přípravky: Laguna pH minus, Laguna chlor šok, Laguna Triplex, Laguna tester 4v1

 
Laguna bazénový tester 4v1 Laguna bazénový tester 4v1 karton

Bazénový tester Laguna 4v1 je tester určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkalinity v bazénové vodě. Bazénový tester patří mezi originální příslušenství produktové řady bazénové chemie Laguna. Velmi jednoduché spolehlivé použití - papírové proužky. 10 ks v dóze. Karton /  2 dózy

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz