.

Laguna Modrý šíp 1kg

Laguna modrý šíp
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 365,00
Sleva 20.00 %

Cena bez DPH: 241,60
Cena s DPH: 292,00
 

Váha balení cca: 1.20 kg
    ks
 


Modrý šíp Laguna, velmi rychlá šoková dezinfekce bazénové vody, balení 1 kg

 

Bazénová chemie pro velmi rychlou a účinnou šokovou dezinfekci bazénové vody. Přípravek Laguna Modrý šíp je vhodné použít po napuštění bazénu a především za extrémních provozních podmínek. Díky speciálnímu složení a rychlému úbytku přebytečného chloru lze obnovit koupání krátce po aplikaci.

Laguna Modrý šíp slouží k šokové dezinfekci bazénové vody s rychlým úbytkem přebytečného chloru z vody a možností koupání krátce po ošetření.
 Návod k použití: Před použitím chlorových dezinfekčních přípravků vždy upravte bazénovou vodu na hodnotu pH 6,8 – 7,6! (Laguna pH minus, Laguna pH plus). Následně udržujte obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l. Pro měření doporučujeme Tester Laguna 4 v 1.

Dávkování: Aplikace při silném mikrobiálním znečištění v množství 10 –20 g/m3 umožňuje koupání ve velmi krátké době po ošetření. Přípravek ve formě granulátu se před použitím rozpustí ve vědru vody a poté se dávkuje stejnoměrně do bazénové vody při zapnuté filtraci. Při dávkování přípravku Laguna Modrý šíp dochází k vizuální změně bazénové vody a odstranění barevného zákalu.

Složka: chlornan vápenatý (granulát).


Skladovatelnost: 18 měsíců


Dostupná balení: 1 kg 


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   EAN číslo: 8595039301393


Související zboží:

 Laguna Triplex tablety 3v1 Laguna multifunkční tablety Triplex 3v1 1kg

Laguna Triplex tablety - bazénová chemie s trojím účinkem: dezinfekce, zabrání vzniku řas, odstraní nečistoty flokulací, vyvločkováním. Laguna Triplex tablety (200g) 3v1 multifunkční tablety do bazénu zajistí základní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

 
Laguna bazénový tester 4v1 Laguna bazénový tester 4v1

Bazénový tester Laguna 4v1 je tester určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkalinity v bazénové vodě. Bazénový tester patří mezi originální příslušenství produktové řady bazénové chemie Laguna. Velmi jednoduché spolehlivé použití - papírové proužky. 10 ks v dóze.

 
chlorinátor střední Bazénové příslušenství Laguna - Plovák do bazénu - Chlorinátor střední

Chlorinátor střední - bazénové příslušenství Laguna je plovoucí dávkovač bazénové chemie pro 1 - 2  velké tablety. Plovák do bazénu zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie. Dávkovač umožňuje řízení rychlosti rozpouštění tablet dle aktuální potřeby pomocí nastavitelného otvoru ve spodní části plováku.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz