.

Polyuretanový tmel PU 50 FC bílý 300ml

Polyuretanový tmel PU 50 FC bílý 300ml
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 208,00
Sleva 43.77 %

Cena bez DPH: 96,72
Cena s DPH: 117,03
 

Váha balení cca: 0.45 kg
    ks
Připraveno k odeslání
 


 

Polyuretanový tmel PU 50 FC Den Braven, odolný těsnící, spárovací a lepicí tmel v bílé barvě.
Kartuše 300 ml. 

 

Jednosložkový těsnící, spárovací a lepící tmel, na bázi polyuretanu. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Po vytvrzení přetíratelný. Polyuretanový tmel je vhodný pro lepení a tmelení ve stavebnictví a v průmyslu. Spoje mezi dřevěnými, kovovými, hliníkovými nebo PVC rámy a zdivem. Tmelení dilatačních spár zátěžových podlah a vodotěsných spár bazénů s dilatační kapacitou ± 25%! Tmelení dilatačních spár v betonu, kamenných soklů, parapetů, schodišť, spár mezi dřevem, betonem, zdivem, kovy, plasty, sklem ve stavebnictví i průmyslu. Tmelení spár obvodového pláště při výrobě průmyslových a obytných kontejnerů. Lepení parapetů, prahů, schodišťových stupňů, obkladů a dlažeb na stěny a ocelové konstrukce. Pružné lepení spojů ve strojírenství a automobilovém průmyslu (lepení autonástaveb).
 Výhody produktu PU 50 FC Polyuretanový tmel:

Vysokomodulový, rychle vytvrzující, odolný vůči povětrnostním vlivům, UV záření.
Vysoká přilnavost na různé stavební materiály (savé i nesavé) a jejich vzájemné kombinace.
Dlouhodobě odolný mořské a vápenné vodě, slabým kyselinám, louhům a čističům.
Krátkodobě odolný benzínu, naftě, minerálním, rostlinným a živočišným olejům

Aplikace: Musí být čistý, suchý, pevný, bez volných částic prachu, mastnot a oleje. Extrémně savé podklady (sádrokarton, pískovec) doporučujeme opatřit Penetračním nátěrem PAR. Předměty nebo jejich části, které je potřeba ochránit před znečištěním je vhodné překrýt nejlépe pomoci maskovací krepové pásky. Dle šířky spáry upravte špičku seříznutím. Minimální styková plocha tmelené vrstvy by měla být 5mm. Obsah tuby vytlačujte mechanickou nebo pneumatickou pistolí. Po aplikaci zarovnejte spáru stěrkou nebo špachtlí. Po zaschnutí a strhnutí maskovací pásky se vytvoří souvislý a rovný lem. Polyuretanový tmel je možné nanášet i na mírně vlhké podklady. Vlhkost podkladů: 15% (středně savé podklady), 20-23% (velmi savé podklady).

Přibližná spotřeba z 300 ml pro spáru 4x6 mm / 12,5 m

Barva: bílá, šedá, hnědá, černá

Skladovatelnost: 12 měsíců

Dostupná balení: kartuše 300 ml, salám 600 ml
Ks/karton: 12

Technická data: Viz Technický list výrobku (níže).
 


 
   Katalogové číslo: 31302BD

   EAN číslo: 3290670080069

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Prohlášení o shodě  
balkony

file Prohlášení o vlastnostech  
komunikace

file Prohlášení o vlastnostech  
fasádní prvky

file Technický list  


fotogalerie zboží:

Polyuretanový tmel PU 50 FC bílý 300ml Polyuretanový tmel PU 50 FC bílý Polyuretanový tmel PU 50 FC vzorkovník Polyuretanový tmel PU 50 FC aplikace Polyuretanový tmel PU 50 FC aplikace Polyuretanový tmel PU 50 FC aplikace Polyuretanový tmel PU 50 FC leták

Související zboží:

Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý 290ml

Lepidlo Mamut Glue High Tack 290 ml bílý - Den Braven. Jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi MS polymeru pro lepení bez nutné fixace - drží okamžitě. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří pevný elastický spoj po vytvrzení přetíratelný. Lepidlo pro velmi odolné spoje s požadavkem maximální počáteční pevnosti. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2! Lepidlo Mamut Glue High Tack nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Pro stavebnictví, průmysl, domácnost i zahradu, pro lepení většiny materiálů a jejich vzájemných kombinací. Balení kartuše.

 
Neutrální silikon OXIM šedý 310ml Neutrální silikon (OXIM) šedý 280ml

Neutrální silikon OXIM - jednosložkový silikonový tmel, neutrální vůči materiálům, vulkanizující vzdušnou vlhkostí. Silikonový tmel OXIM vytváří trvale pevný elastický spoj. Široké použití pro lepení a těsnění skleněných výplní, tmelení spár umyvadel, dřezů, sprchovacích koutů, akrylátových van, těsnění vzduchotechniky, rour apod. Tmel má vysokou přilnavost k různým materiálům včetně kovů. Neutrální silikonový tmel je trvale pružný, odolný vlhku, plísním, vodě, čistícím prostředkům i UV záření. TOP produkt Den Braven!  

 
Polyuretanový tmel PU 50 FC hnědý 300ml karton Polyuretanový tmel PU 50 FC hnědý 300ml (karton)

Polyuretanový tmel PU 50 FC - jednosložkový těsnící, spárovací a lepící tmel s vysokou přilnavostí k různým kombinacím materiálů ve stavebnictví a průmyslu. Tmel je maximálně odolný vůči povětrnostním vlivům a UV, rychle vytvrzující vzdušnou vlhkostí, trvale pružný, pevný, odolný mořské vodě, chemikáliím. Polyuretanový tmel na tmelení dilatačních spár ve stavebnictví, lepení stavebních prvků. Ve strojírenství nebo automobilovém, lodním průmyslu pro lepení konstrukcí a nástaveb. Přetíratelný. Balení 12 ks/300 ml v kartonu.

 
Aplikační špičky na kartuše 5ks Aplikační špičky na kartuše 5ks

Aplikační špičky na kartuše silikonů, tmelů a lepidel apod. Univerzální aplikační špičky Den Braven ve výhodném balení blistr 3 + 2 ks zdarma.  Špičky na kartuše lze jednoduše zakrátit s ohledem na požadovanou šířku spáry. Náhradní aplikační špičky pro opakované použití kartuší silikonů a tmelů. Náhradní špičky jsou bez krytky!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2023 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz