.

Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni 0,5l

Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 113,00
Sleva 17.00 %

Cena bez DPH: 77,71
Cena s DPH: 94,00
 

Váha balení cca: 0.90 kg
    ks
 

 

Fungispray bezchlorový likvidační nátěr proti plísni …

Fungispray bezchlorový - nátěr proti plísni je moderní přípravek bez obsahu chloru zaměřený na likvidaci plísní především v interieru. Fungispray má nejen intenzivní likvidační účinek, ale také působí dlouhodobě. Díky složení méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Nepodporuje tvorbu solí které vážou vodu v ošetřeném materiálu. Fungispray bezchlorový má velmi široký rozsah použití - domácnosti, zdravotnictví, veterina, potravinářství, zemědělství, stavebnictví apod. Jedná se o osvědčený přípravek s vynikajícími ohlasy veřejnosti, médií a také profesionální referencí z praxe. Nově také s vůní avokádo a citrus.

 


 

Fungispray bezchlorový je osvědčený přípravek s výrazným fungicidním účinkem a širokým spektrem použití v domácnosti i průmyslu. Likvidační nátěr proti plísni je možno použít na různé typy materiálů jako např. zdivo, omítky, beton, dřevo ve stavbě i dřevěné podlahy a nábytek, textilie, čalounění, koberce apod. Díky absenci chloru je šetrný a nebělí podklad!

Nátěr se nejlépe aplikuje postřikem mechanickým rozprašovačem. Přetíráním tkaninou namočenou v přípravku nebo ponořením postižených předmětů do roztoku.

Návod k použití: Plíseň se před aplikací přípravku neodstraňuje, aby nedošlo k rozptýlení zdraví škodlivých výtrusů! Napadená místa se postříkají přípravkem Fungispray ze vzdálenosti cca 10 cm a po cca 20 minutách (optimálně 24 hodinách) se plíseň za mokra mechanicky odstraní kartáčem nebo hadrem namočeným v přípravku. Při silném napadení materiálu plísní je nutno postup opakovat. Na očištěný, vydezinfikovaný a suchý povrch stavebních materiálů doporučujeme aplikovat preventivní nátěr proti plísni Fungisan, který zajistí maximální a dlouhodobý efekt ochrany.

Vydatnost nátěru proti plísni Fungispray bezchlorový záleží na stupni napadení plísněmi a typu ošetřovaného materiálu - orientačně 1 litr přípravku na cca 5 m2 plochy.

Při kontaktu s lakovanými povrchy se doporučuje provedení zkoušky na malém a skrytém místě. V případě použití přípravku na textilie a materiály v přímém kontaktu s pokožkou je třeba důkladné vyprání a vyčištění ošetřených materiálů.

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 0.5l spray, 1l spray, 5 l

 

         


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   EAN číslo: 8595039304905


Související zboží:

Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni 1l

Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni - moderní přípravek bez obsahu chloru na likvidaci plísní. Zvláště vhodný do interieru. Fungispray má výrazný likvidační, dlouhodobý účinek. Díky složení méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Nepodporuje tvorbu solí, které zpětně vážou vodu. Vynikající reference, časté použití v domácnosti, zdravotnictví, veterině, potravinářství, zemědělství, stavebnictví. Fungispray bezchlorový ošetří různé materiály včetně nábytku a textilií.

 
Sanatop Likvid přípravek proti plísni Sanatop Likvid 1:4 přípravek proti plísni 1l

Sanatop Likvid koncentrát 1:4 likvidační přípravek proti plísni, mechu, lišejníkům, řasám v exteriéru staveb. Koncentrovaný produkt je vhodný k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných minerálních stavebních povrchů. Přípravek proti plísni se vyznačuje nejnovějším složením a velmi intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid ošetří z 1l50m2 plochy.

 
Štětec plochý KLASIK EXTRA Štětec plochý KLASIK EXTRA 1“ (25mm) Doprodej

Štětec plochý o velikosti 1“ (25 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

 
Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr 1l

Nátěr proti plísni Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek proti plísni, řasám, mechům, lišejníkům a bakteriím vyskytujícím se v exteriéru na zdi, fasádě, dlažbě, střeše apod. Jedná se o finální bezbarvý nátěr - postřik aplikovaný dodatečně na již hotové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Přípravek Sanatop Prevent FIX nejen dlouhodobě chrání proti plísni, ale také zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu a prodlužuje životnost materiálů v exteriéru. Koncentrát 1:3 ošetří z 1l40m2 plochy.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2023 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz