.

Impregnace kamene a betonu - Zpevňovač Fixasil OH 5l

Zpevňovač Fixasil OH 5l a
Dostupnost zboží: Na objednávku (2-3 dny)
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 3 219,00
Sleva 8.00 %

Cena bez DPH: 2 447,20
Cena s DPH: 2 961,00
 

Váha balení cca: 5.25 kg
    ks
Profesionální přípravek. Prodej pouze na IČ!
 


 

Zpevňovač kamene Fixasil OH, impregnace stavebních materiálů, nemění vzhled, balení 5l


Zpevňovač kamene Fixasil OH je určen pro zpevnění  a ochranu všech minerálních savých stavebních materiálů, poškozených povětrnostními vlivy nebo jako prevence tohoto působení. Užívá se jako finální zpevňující a ochranný nátěr na přírodní kámen (sochařská díla, fresky, obklady fasád, kamenné stavby), na všechny typy omítek, cihly a pod. Nevytváří lesklý povrch a nemění vzhled materiálů. Fixasil OH oživuje a zpevňuje stavební materiál, prodlužuje jeho životnost. Je odolný teplotním změnám, ultrafialovému záření i exhalátům a ošetřený povrch je netoxický.

 
Příprava podkladu: Ošetřované plochy musí být čisté a suché. Nové omítky musí být vyzrálé (min. 28 dní). Krusty, prach a nepřilnavé části, příp. nátěry odstranit škrábáním, kartáčováním, broušením až na soudržný podklad. Větší trhliny se vyspraví vyrovnávací hmotou. Zašpiněné povrchy je nejlépe omýt tlakovou vodou. Nedoporučuje se používat saponátů. Při ošetření povrchů abrazivními prostředky se doporučuje následné omytí tlakovou vodou. Po umytí je nutné nechat povrch vyschnout 48 hodin.

Ředění: Dodává se v aplikační koncentraci – nesmí se ředit.

Aplikace: Fixasil OH se nanáší válečkem nebo štětkou. Doba zasychání je závislá na klimatických podmínkách, nátěr je proschlý během několika hodin. Doba zrání je závislá na klimatických podmínkách - při teplotách 20°C a relativní vlhkosti 65% je přípravek funkční během 2 až 3 dnů, přičemž nadále se zvyšuje pevnost povrchu.

Spotřeba: Podle typu podkladu ošetřované plochy a podle hloubky zvětrání materiálu. Obvyklá spotřeba při ošetření do hloubky 10 cm je 2,7 l/m2. Skutečnou spotřebu je třeba zjistit předem na zkušební ploše. Aby bylo dosaženo optimální funkčnosti v potřebné hloubce stavebního materiálu, je potřeba opakovaně Fixasil OH nanášet do té doby, dokud je materiál schopen přípravek přijmout. Po třech týdnech je vhodné postup opakovat. Doporučený počet ošetření 2-3x.

Předpokládná životnost systému: dle okolních podmínek a zatížení. (dříve uváděno až 30 let)


UPOZORNĚNÍ: Neaplikovat na mokrý povrch! Nenanášet za deště a po mytí cca 48 hodin. První 2 až 3 dny je nutno ošetřené plochy chránit, aby nebyl přípravek z povrchu vymyt! Nehodí se na zasolené stavební materiály. Nedoporučujeme na nesavé a leštěné podklady. Vždy proveďte vlastní zkoušku na malém skrytém místě  pro kontrolu výsledného vzhledu ošetřovaného povrchu, následně nanášejte plošně. Seznamte se s produktovou dokumentací a dodržujte veškerá doporučení výrobce! (etiketa, Techický list, Bezpečnostní list apod.). Určeno odborníkům. Prodej (fakturace) na IČ.

Výrobek splňuje požadavky zákona č.22/1997 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Účinná složka: Silikonový zpevňovací prostředek.


Skladovatelnost: 36 měsíců

Dostupná balení: 5 l, 10 l 

 


 
   Katalogové číslo: SCH 07


Související zboží:

Repesil 5l Impregnační Hydrofobizační nátěr - Repesil 5l

Repesil - hydrofobní nátěr v lakovém benzinu pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální impregnační nátěr. Přípravek účinně odpuzuje vodu. Repesil je vhodný pro impregnaci betonu, fasád, omítek, obkladů, střešní krytiny, kamene, dlažby apod. Ochrana proti vodě, vlhkosti, erozi materiálů, výkvětům solí a špíně. Nevytváří lesklý povrch, oživuje, ale nemění vzhled materiálů. Balení 5l ošetří cca 15 - 25m2.

 
Repesil Aqua 5l Impregnace betonu - Hydrofobní nátěr Repesil Aqua 5l

Repesil Aqua - hydrofobizační nátěr ve vodném roztoku pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální impregnační nátěr. Přípravek účinně odpuzuje vodu. Repesil Aqua je vhodný pro impregnaci betonu, fasád, omítek, obkladů, střešní krytiny, kamene, dlažby apod. Ochrana proti vodě, vlhkosti, erozi materiálů, výkvětům solí a špíně.  Hydrofobní nátěr nevytváří lesklý povrch, oživuje, ale nemění vzhled materiálů. Balení 5l ošetří cca 15 - 25m2. (dle savosti a poréznosti podkladu)

 
Impregnace Fixasil H 5l Zpevňovač kamene hydrofobizační - Impregnace Fixasil H 5l

Fixasil H - zpevňovač kamene s hydrofobním účinkem je určen pro zpevnění a hydrofobizaci všech minerálních savých stavebních materiálů, poškozených povětrnostními vlivy nebo také jako prevence. Impregnace se užívá jako finální zpevňující a ochranný nátěr na přírodní i umělý kámen sochy, fresky, obklady fasád, kamenné stavby, na všechny typy omítek, cihly a pod. Nevytváří lesklý povrch, oživuje, ale nemění vzhled materiálů. Výrazně prodlužuje životnost. Vynikající profi reference. Aplikační roztok. Profesionální přípravek. Prodej na IČ!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz