.

Injektážní tekutá hydroizolace Fortesil 10l

fortesil
 
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STAVEBNÍ CHEMIE SLANÝ

Původní cena s DPH: 708,00
Sleva 16.06 %

Cena bez DPH: 491,05
Cena s DPH: 594,00
Cena bez DPH za 1l  = 49,10
 

Váha balení cca: 11.70 kg
    ks
 

 

Fortesil v malospotřebním balení 10 l pro injektáž - hydroizolaci zdiva.

 

Fortesil injektážní prostředek - modrý jednosložkový vodný roztok s kombinovaným efektem účinku (těsnícím a hydrofobizačním) používaný pro dodatečnou hydroizolaci zdiva. Tekutá hydroizolace vytvoří v potřebných místech gel, který utěsní zdivo proti dalšímu vzlínání zemní vlhkosti. Vzniklý gel také výrazně snižuje průnik radonu stavebním materiálem. Pomocí prostředku Fortesil lze vytvářet horizontální, vertikální a plošné izolace zdiva, např. zapuštěného pod úrovní terénu, hydroizolaci základů apod. Těsnící účinek není závislý na krátkodobých změnách vlhkosti a obsahu solí ve vzlínající vodě. Vzniklý gel nemá korozivní účinky na stavební materiály. Jednotlivé vrty po ošetření přípravkem Fortesil vytvoří infuzní clonu, která pak brání dalšímu postupu zemní vlhkosti zdivem.

 


 

Předpokládaná životnost hydroizolačního systému je 50 let a více.

Tekutá hydroizolace Fortesil ve vodném roztoku je určena k běžným aplikacím při teplotách nad bodem mrazu. Pro aplikace pod bodem mrazu doporučujeme přípravek v glykolu Fortesil N.

Fortesil je dodáván ve formě aplikační báze – neředí se!

Příprava zdiva: Doporučujeme odstranit starou omítku s přesahem 0,5 m - 0,8 m od výkvětů solí a vlhkých míst, vyčistit spáry do hloubky cca 2 cm. Vrty provedeme v jedné řadě vrtákem průměru 30 - 40 mm se sklonem 15 – 25 % od horizontální roviny. Hloubka vrtů je o cca 100 mm kratší než tloušťka zdiva, rozteč vrtů je 150 mm.

Napouštění vrtů: Injektážní tekutá hydroizolace se nalévá opakovaně do vrtů (konví) vždy po vsáknutí předchozí dávky, nebo hydrostatickým tlakem pomocí utěsněných hadic a zásobníků. Pokud se Fortesil rychle ztrácí je ve zdivu trhlina, kterou je nutno utěsnit cementovým mlékem a otvor obnovit. Tekutou hydroizolaci je vhodné aplikovat až do vypočtené spotřeby - dle denní četnosti až několik dnů.

Spotřeba: 15 až 25 l/ m2 průřezu zdiva - podle typu (kámen, cihla, pískovec).

Složení: Silikátová báze ve vodném roztoku.


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 10 l, 200 l (na zakázku)

 


 
   Katalogové číslo: SCH 01

Přiložené soubory zboží:

file Aplikační předpis  

file Bezpečnostní list  

file Technický list  


Související zboží:

repesil aqua Impregnační Hydrofobní nátěr - Repesil Aqua 5 l

Repesil Aqua - hydrofobizační nátěr ve vodném roztoku pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální impregnační nátěr. Přípravek účinně odpuzuje vodu. Repesil Aqua je vhodný pro impregnaci betonu, fasád, omítek, obkladů, střešní krytiny, kamene, dlažby apod. Ochrana proti vodě, vlhkosti, erozi materiálů, výkvětům solí a špíně.  Nevytváří lesklý povrch, oživuje, ale nemění vzhled materiálů. Balení 5l ošetří cca 15 - 25m2.

 
fortesil Injektážní tekutá hydroizolace Fortesil 200l Doprava zdarma!

Fortesil - injektáž zdiva na vodní bázi s kombinovaným efektem (těsnícím a hydrofobizačním) pro dodatečnou hydroizolaci zdiva. Tekutá hydroizolace ve zdivu vytváří gel jako účinnou ochranu proti vodě a ochranu proti radonu s dlouhou životností. Určený pro hydroizolaci základů, hydroizolaci podlah a veškerého zdiva. Fortesil vytvoří infuzní clonu, která spolehlivě brání pronikání vlhkosti.

 
Injektážní tekutá hydroizolace Fortesil N Injektážní tekutá hydroizolace Fortesil N 10l

Tekutá hydroizolace Fortesil N - injektáž zdiva ve formě zelenomodrého jednosložkového roztoku silikátů v glykolu s kombinovaným efektem (těsnícím a hydrofobizačním) pro dodatečnou hydroizolaci zdiva. Ve zdivu vytváří gel jako účinnou ochranu proti vodě a ochranu proti radonu s dlouhou životností. Určený pro hydroizolaci základů a veškerého zdiva stávajících staveb. Tekutá hydroizolace Fortesil N pro injektáž zdiva při teplotách pod 0°C.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
autokosmetika-tectane.cz - velkoobchod a eschop autokosmetiky
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné.
 


Rychlé dodání - Velkoobchodní cena!

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2019 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz